Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

psul
    Sprawdź spam ja dostałem maila rejestracyjnego od razu

Niestety sprawdzałem kilka razy i nic, narazie na pokładzie zainstalowałem BeHero_-v1.2.

P.S. niedziała mi internet przez 3G poradzi Ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Zwracam honor sprawdziłem maila i sobie przypomniałem, rejestrowałem się dwa razy do htcpedi. Za pierwszym razem chyba podałem nieprawidłowego maila bo gdy za drugim razem jak się rejestrowałem to ksywka była już zajęta. Drugi mail rejestracyjny przyszedł praktycznie od razu.

P.S.

Co do pomyłki w własnym mailu to sam się zdziwiłem bo wpisuje go mechanicznie. Każdemu może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psul
    Zwracam honor sprawdziłem maila i sobie przypomniałem, rejestrowałem się dwa razy do htcpedi. Za pierwszym razem chyba podałem nieprawidłowego maila bo gdy za drugim razem jak się rejestrowałem to ksywka była już zajęta. Drugi mail rejestracyjny przyszedł praktycznie od razu.

E-maila nie dostałem, a dwa razy się rejestrowałem różne loginy i adresy mail i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Pozostaje Ci napisanie maila do administratora htcpedi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gumis7

Witam

Po zrootowaniu Era G2 Touch na wersję softu z tego tematu mam problem z GPS. Wszystko włącza się normalnie pojawia się ikonka gps w obszarze powiadomień ale nie umie złapać fixa. Niektóre programy korzystające z gps zachowują się tak jakby go nie było. Instalowałem dwa ostatnie radia (63.18.55.06JU_6.35.08.29 oraz 63.18.55.06JU_6.35.09.26). Flashowałem kilka razy i bez zmian. Zawsze taka sama sytuacja. Dodam, że próbowałem restartować telefon z włączonym gps w opcjach i wyłączonym w ogóle w różnych kombinacjach i nic. Sprawdzałem też praktycznie wszystkie programy obsługujące gps (GPS status, GPS test...) i nic. Fix'a próbuję oczywiście złapać w otwartym terenie w miejscach gdzie nigdy wcześniej nie było problemu. Używam recovery recovery-RA-hero-v1.6.2. Może ktoś z was wie jaka jest na to rada?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

odpal gps, zrestartuj tel. i będzie działał

sorry nie doczytałem

ale u mnie tak działa i mam taką samą konfiguracje jak Ty

Edytowane przez AcePolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psul

Może Ktoś udostępnić rom 1.3.5 na dostępnym serwerze?

Proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Po zrootowaniu Era G2 Touch na wersję softu z tego tematu mam problem z GPS. Wszystko włącza się normalnie pojawia się ikonka gps w obszarze powiadomień ale nie umie złapać fixa. Niektóre programy korzystające z gps zachowują się tak jakby go nie było. Instalowałem dwa ostatnie radia (63.18.55.06JU_6.35.08.29 oraz 63.18.55.06JU_6.35.09.26). Flashowałem kilka razy i bez zmian. Zawsze taka sama sytuacja. Dodam, że próbowałem restartować telefon z włączonym gps w opcjach i wyłączonym w ogóle w różnych kombinacjach i nic. Sprawdzałem też praktycznie wszystkie programy obsługujące gps (GPS status, GPS test...) i nic. Fix'a próbuję oczywiście złapać w otwartym terenie w miejscach gdzie nigdy wcześniej nie było problemu. Używam recovery recovery-RA-hero-v1.6.2. Może ktoś z was wie jaka jest na to rada?

Pozdrawiam

Mam to samo na wszytskich ROMach. Fixa telefon złapie po 5 minutach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psul

Witam.

W związku z problemami z rejestracja na HTCPEDIA proszę Forumowiczów

o wrzucenie powyższego romu na jakiś ogólno dostępny serwer.

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi