Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Lista zmian:

Wersja 1.2

- Optimized framework + more apks

- Speed tweak tip by elelinux, thanks!

- Removed memkiller script in init.d, added ratsons min free app instead, thanks!

- Put media back into /system instead of /data

- Build.prop changed to see if protected apps are shown now

- Fix_permissions from wes gerner added to fix UID errors on boot

Testowałem i niestety nie jest szybki. Szybszy niż wersja 1.1 ale do BeHero jeszcze sporo brakuje. A szkoda :( uwielbiam nowy widget pogody, Twittera i FriendStream ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra siedzę od wczoraj na nim. Działa w miarę znośnie, tzn. przyzwyczaiłem się do jego małej prędkości. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która mega mi się podoba - kalendarz synchronizuje się z Facebookiem, wyświetla z niego urodziny. Muszę przyznać, że od dawna na coś takiego czekałem. Co prawda nie działa to jeszcze zbyt dobrze, jak wejdę w Kalendarz i potem Kalendarze, to Facebook zaraz znika. Ale jak w pełnym ROMie będzie to dobrze działać to świetnie.

@majczu

co do nowych widgetów 100% się z Tobą zgadzam. Są zdecydowanie lepiej dopasowane i w końcu są w miarę podobnej wielkości. Przykład mały widget kalendarza i news są teraz tej samej wielkości, nie jak w BeHero. W każdym razie dzisiaj chyba jeszcze sobie potestuję, ale jutro wracam na BeHero, różnica szybkości jest ogromna.

PS. Dziwna rzecz ale Market na tym ROMie nie znajduje Google Goggles. Nie mam pojęcia czemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

na pewno wolniej.

Jeśli zależy ci na szybkosci pozostan na 1.5 jednak moim zdaniem mógł byś wyprubować BeHero 1.3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napewno duzym minusem tegoportu jest szybkosc sense,ale dzis po testowaniu ahero natknalem sie na launchera2 [jakas poprawiona wersja bo chodzi naprawde szybko] z ciekawosci zainstalowalem i ku mojemu zdziwieniu narazie chodzi bardzo plynnie i szybciej niz sense wiec napewno jest to jakas alternatywa na tym porcie

real launcher2

Edytowane przez maliiina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bedzie ten launcher dzialal na BeHero ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Ale co to zmienia? Przecież tu każdemu chodzi o nowy SenseUi i widgety z tego romu. A one nie działają na Launcher2 z Nexusa.

Wersja nie jest poprawiona co można wyczytać w wątku aHero na XDA.

---------- Post dołączono o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Jak dla mnie Launcher2 jest strasznie wolny i potrafi nieźle uwalić telefon. Używałem go na każdym romie. Nawet jeden KaguDroid z tym Launcherem wstawiłem tu na forum. Jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Bo można używać dużo szybszego BeHero z SenseUi. Jeśli o tym mowa. A tak na marginesie nie da się zainstalować tego Launchera ani na BeHero ani na tym romie. Można go ewentualnie wrzucić do romów opartych na AOSP. - Przynajmniej u mnie.

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przecież tu każdemu chodzi o nowy SenseUi i widgety z tego romu

Uwierz mi ze nie kazdemu :)

A tak na marginesie nie da się zainstalować tego Launchera ani na BeHero ani na tym romie

glupoty gadasz ....

dziwne ze sie nie da skoro u siebie wgralem i odpalilem , flashowalem tak samo jak rom

snap20100317175409.th.png

fakt ze ten wczesniejszy nie chcial dzialac na portach z legenda [ wogole sie nie odpalal], ale ten mi dziala bynajmniej tu , nie wiem jak na behero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi