Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

majczu
    glupoty gadasz ....

dziwne ze sie nie da skoro u siebie wgralem i odpalilem , flashowalem tak samo jak rom

Ani na BeHero ani na tym romie nie działa. Przynajmniej u mnie. Wiadomo, że flashujemy go tak samo jak rom. U mnie za każdym razem na obu romach był FC.

Nie ma wcześniejszego. Powtarzam to jest ten sam.

Po pobraniu archiwum i rozpakowaniu możesz zobaczyć, że daty każdego z plików są z 29-02 a sama aplikacja z 22-02. Więc nie może to być jakaś kolejna wersja ;)

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol specjalnie zalaczylem ci screen ale ty dalej nie wierzysz :D

moze to pomoze

[ame]

[/ame] Edytowane przez maliiina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Przecież wyraźnie napisałem, że u mnie nie działa. U Ciebie działa, pogratulować szczęścia ;) Natomiast jeżeli chodzi o nową wersję to nie tyle co nie wierzę tylko jej nie ma. Tak jak napisałem - sprawdź daty stworzenia archiwum i aplikacji w pobranym przez siebie pliku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mniejsza o to czyta sama wersja przedtem mialem z innego zrodla i faktycznie nie dzialal ale ten mi chula :) [ ani jednego fc nie mialem dotad]

ps

A tak na marginesie nie da się zainstalować tego Launchera ani na BeHero ani na tym romie. Można go ewentualnie wrzucić do romów opartych na AOSP.

no dla mnie to nie jest wyraznie ze o ciebie chodzi , wybacz ale jak mod pisze ze cos nie dziala to kazdy pomysli ze to nie dziala faktycznie , a jak widac u mnie chodzi czyli musi byc jakis sposob aby u kazdego dzialalo :) dobra koniec tematu

czekamy na kolejna wersje romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości zainstalowałem i u mnie również działa, bez problemu, tylko muli tak samo jak Sense.

A zapomniałem dodać ROM dalej z tego tematu, jednak na razie nie przechodze na BeHero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

"Ani na BeHero ani na tym romie nie działa. Przynajmniej u mnie. Wiadomo, że flashujemy go tak samo jak rom. U mnie za każdym razem na obu romach był FC."

Post #31 to zawiera. Poprawiłem to już w tym wcześniejszym poście.

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji, na Legend 1.2 mi działał, ale na BeHero 1.3.2 już nie. Wywala się za każdym razem jak próbuje przełączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym romie przynajmniej działają aplikacje i gry nie działające na BeHero ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

To fakt. Ale sam system jest zbyt wony niestety do codziennego użytku. Próbowałem się zmusić ale nie potrafię pracować na tak wolnym systemie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem

Wlasnie zainstalowlem rom Europe Port to Hero - Android 2.1 i ponownie wlonczylem telefon i minelo ponad 30 min i na wyswietlaczu mam caly czas tylko strone startowa co mage zrobic zeby zadzialal?:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi