Skocz do zawartości
dominikwrobel

PC, Logowanie na Gmailu w tym samym czasie co na YouTube z tym że na innym koncie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta mam konto w google i YT zostało mi wyłączone na tym koncie (za co nie wiem i się nigdy nie dowiem)

Po przesiadce na inny komputer mam problem z logowaniem się równocześnie na Gmailu i na YT z tym że na YT mam już inne konto.

Na 100% na starym komputerze miałem tak że wszystko działało na pierwotnym koncie google a jak wchodziłem na YT automatycznie logowało mnie z drugiego konta.

Teraz za każdym razem muszę brać zaloguj > wyloguj itd. przełączanie użytkownika nie zdaje sprawdzianu.

Czy jest ktoś w stanie rozwiązać ten oto męczący mnie problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam nieslusznego bana na yt za prawa autorskie (wymienialem sie mailami z gosciem z wytworni i przyznal racje, ale nie moga tego cofnac) i taki sam problem. To uciazliwe, ale jesli chce sie zalogowac na yt musze przelogowac konto google na inne i z niego zalogowac sie na powiazane z nim konto na yt. Innego wyjscia niestety nie widze.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh tylko na starym pc właśnie udało mi się jakoś logować i na gmaila i na YT w tym samym czasie.

Może gdzieś ustawienia logowania dla samego yt są gdzieś głębiej?

Najgorsze że szybka zmiana na inne konto skutkuje tym że ciągle loguje się na obecne konto a nie na to, które wybieram :facepalm1:

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jakimś fartem udało mi się :banan: chyba miałem otwarte YT a próbowałem Gmaila. Okienko logowania i dałem dalej (bo kropki od hasła były wpisane) ale błędne hasło, wykasowałem wpisałem hasło oraz zaznaczyłem pamiętaj logowanie.

Także teraz na YT z miejsca jestem zalogowany i na Gmail'u. Czyli jednak jakoś się da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.