Skocz do zawartości
Hexia

Nowy PowerBank do 50 zł

Rekomendowane odpowiedzi

KrzysztofNowak   
    Otrzymana reputacja: 52
    KrzysztofNowak

U mnie narzeczonej kupiłem Shiru może firma średnia lecz ładuję jej Sonego z 3-4 razy więc jest bardzo zadowolona :)

http://www.x-kom.pl/p/320298-power-bank-shiru-power-bank-10000mah-brazowy.html

Jest teraz w walentynkowej promocji jak piszesz kod walentynki2017 to cena jest 49 zł, wiec warto ja dałem 69.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Morin   
    Otrzymana reputacja: 1
    Morin
    Napisano (edytowane)

Dodam też swoje dwa grosze do tego tematu.

Na początku tego miesiąca zakupiłem - raczej dla jaj, powerbank z aliexpress za niesamowitą cenę 4.5zł!

Jest to sam powerbank bez akumulatora. Ale posiada zwykłe gniazdo na aku. typu 18650. Posiadam aku. tego typu od laptopa - używane. Są od firmy Sanyo. Jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział, że ten powerbank jest całkiem w porządku to bym go wyśmiał. Okazuje się, że ma wszystko co powinien mieć i to wszystko działa prawidłowo. Ma zabezpieczenie przed przeładowaniem wew. aku. i przed zbyt głęboki rozładowaniem. Diody led sygnalizują stan pracy - ładowanie wew. aku. lub ładowanie telefonu. Wydajność to 1A (chociaż w testach potrafi wyciągnąć prawie 2A i nadal utrzymywać na wyjściu 5V). Dodatkowo dużym autem jest możliwość wymiany akumulatorka. Do środka mieści się jeden ale można kilka zabrać ze sobą, jakby komuś brakowało ;) W dodatku jest w metalowej obudowie ;P

// EDIT:

Jakby ktoś był zainteresowany. Podaje link: https://www.aliexpress.com/item/Round-5V-USB-Mobile-Power-Bank-Charger-Pack-Box-Battery-Case-for-1x-18650-Battery/32696176014.html?spm=2114.13010608.0.0.7g6C0Q

Edytowane przez Morin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi