Skocz do zawartości
wwwolti

AOSP SuperTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że odżył temat z romami na P780 ;)

wwwolti prosiłbym Ciebie o podsumowanie w pierwszym poście o romie co działa a, co nie który modem najlepiej wypada po twoich testach, czas baterii itp.

PS. Sprawdzę rom na dniach.

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie świetny rom. Wcześniej miałem wersje turbo i jest duża poprawa. Zainstalowałem gappsy takie które radził wwolti i wszystko w porząsiu. Nawet jest język polski. Modem miałem od razu v52 i zero problemów. Jedyna rzecz która mi wadziła to to że się imei usunął a nie miałem backupu i musiałem wracać na stary rom. Dodatkowym plusem jest Viper4android zainstalowany od razu - świetnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem z zasięgiem w tym ROM-ie (cały czas gubi zasięg), po jego wgraniu mam modem v24 próbowałem to zmienić ale nie bardo mi to idzie, więc albo zapomniałem jak to się robi albo coś jest nie tak (wchodzę w TWRP i daję po prostu install i próbuję rózne modemy, ale żaden nie chce się zainstalować). Prosiłbym o jakiś link do sprawdzonego modemu + opinie co robię nie tak przy wgrywaniu modemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałeś z CN na CN czy jak ? Na twoim miejscu wgrał bym teraz stocka Flash toolem i na to AOSP pod CN żeby wszystko ustabilizować i zobaczyć czy przypadkiem nie jest to problem hardware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wgrywam przez flash tool P780_S135_130917_rooted_twrp_gapps (zasięg jest cały czas), a później przez TWRP CN_Turbo-Final.
    Próbowałem wgrać ten inny ROM np. Alice Projekt 8.2 ale też mam problem z zasięgiem (cały czas wyskakuje invalid MMI code), a jak wgrywam inny modem przez TWRP to w informacji o telefonie dalej wisi modem V24 mimo że w TWRP pisze sucessfully.

Ps. Teraz jest zasięg cały czas mimo że czasami go nie ma tzn. pokazuje cały czas kreski od zasięgu, a nie mogę zadzwonić, ani do mnie nie można się dodzwonić.

Edytowane przez 91wojtek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może wrzucić jakiś link z modem pod ten rom, bo może mam złe modemy i dlatego nie chcą się zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi