Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A aktualizowałeś bootloader, wcześniej jak instalowałem 12.1 a tej 5.1.1 jeszcze oryginalnej me było uaktualnialem bootloader i działało

Teraz jak mam 5.1.1 i instaluje to wywala błąd

[Dodano: 19 styczeń 2016 - 15:42]

Installing '/sdcard/cm-12.1-20151108-UNOFFICIAL-eagle.zip'...

Checking for MD5 file...

Skipping MD5 check: no MD5 file found

I:Zip contains SELinux file_contexts file in its root. Extracting to /file_contexts

I:Legacy property environment initialized.

minzip: Extracted 3 file(s)

detected filesystem ext4 for /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/system

about to run program [/tmp/install/bin/backuptool.sh] with 2 args

Not backing up files from incompatible version: 12.1

run_program: child exited with status 127

about to run program [/tmp/install/bin/otasigcheck.sh] with 1 args

MtpServer::run fd: 21

E:request read returned -1, errno: 22, exiting MtpServer::run loop

You have an installed system that isn't signed with this build's key, aborting...

run_program: child exited with status 124

script aborted: Can't install this package on top of incompatible data. Please try another package or run a factory reset

Can't install this package on top of incompatible data. Please try another package or run a factory reset

I:Legacy property environment disabled.

E:Error executing updater binary in zip '/sdcard/cm-12.1-20151108-UNOFFICIAL-eagle.zip'

Error flashing zip '/sdcard/cm-12.1-20151108-UNOFFICIAL-eagle.zip'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,mógłby to ktoś wyjaśnić w prostych żołnierskich słowach jak dostać uprawnienia roota,odblokować bootloader i wgrać recovery aby można było zainstalować CM?zawsze bawiłem się Samsungami i raz LG,nigdy nie było problemu z wgraniem CM (Galaxy trend 2,S2,S3,S3LTE,S4,LG p880,G2mini)

Proszę,pomóżcie,jak już będę miał roota i cwm na telefonie to poradzę sobie dalej,poprostu mam problem bo na Soniaczach nigdy nie działałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roota zrobisz kingrootem nawet z poziomu telefonu a jak odblokować bootloadera jest jakoś poradnik ale też zależne jest to czy masz go zaktualizowanego.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CM 12.1 polecam jedyny custom rom który nie zamula na mojej xperi m2 lte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś opisać jak krok po kroku to wgrać?zainstaluje u siebie na telefonie i jak będzie działać to wrzucam poradnik ze screenami jak zainstalować CM na M2,bo jak widze narazie jedyny rom który nie jest zabugowany i odmula ten telefon

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cwm nie polecam do tego romu lepiej twrp, aktualizowałem bootloadera, musi być full root a nie kingroot, nie jestem pewien ale chyba nie działa na nowych sensorach, polecam zastąpić lub usunąć niepotrzebne apki systemowe root Explorerem bo zmniejsza lagi które były u mnie przy paru otwartych kartach w chrome (ja usunąłem apki: poczta(zieniłem na gmaila), internet(pobrałem chrome),SMS(google messenger), klawiatura aosp(na google keyboard). W cm13 kamera nie działa dźwięk ale można naprawić paczem na xda w temacie http://forum.xda-developers.com/xperia-m2/orig-development/rom-cyanogenmod-12-developement-t2971213/post57453308#post57453308 na 160 stronie

[Dodano: 29 styczeń 2016 - 18:40]

Cm 13 kamera nie działa, a dźwięki można naprawić*

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ktoś może wrzucić jakość zdjęcia z tego moda? Czy został poprawiony algorytm tworzenia zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie działa ale nie ma na nim apki sklep google a kazda zassana wyłącza sie od razu po odpaleniu. jak to ugryźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@KubusFatalista pobierz i wrzuć gapps do cm 12.1 tu też mogą być do andka 5.1.1 nie wrzuca sie pojedynczych aplikacji googla pobranych z sieci a juz na pewno nie sklep google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi