Skocz do zawartości
frantz26

LG G4s (H736) - Stock firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, poszukuje stock romu dla mojego LG. Mam soft z plusa , bardzo mi zależy na czystym.

Bardzo dziękuje za pomoc linki. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba na razie jeszcze nic nie będzie,ja też mam soft z plusa...trzeba poszukac na xda albo lg firmware...zaraz lukne

[Dodano: 12 styczeń 2016 - 14:41]

No i proszę...nie ma jeszcze polskiego...http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=232

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tą stronę widziałem, no szkoda może ktoś będzie znałbo cierpliwie trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na tej stronie nie ma,to na razie nie ma nigdzie...ale nie wiem,co to jest ten CIS,bo niektóre wersje mają normalnie język polski,tylko nie chcę ryzykowac i instalować...poczekam aż wyjdzie 6.0 i dopiero zainstaluję wersję stock...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlaśnie wersja CIS mnie zastanawia ale też boję sie ryzykować może jest tam polski jak ktoś to potwierdzi to bombowo. 6.0 Ale kiedy LG wypuści nie wiadomo a te  śmieci z plusa mnie irytuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CIS to między innymi Rosja,Kazachstan,Białoruś itd...więce może być problem jak się wyświetli cyrulica i nie będzie polskiego  :D Ale te śmieci z plusa można wszystkie odinstalować przecież...A 6.0 nie wiadomo kiedy będzie to prawda,ale warto przeczekać,bo jak zainstalujesz którąś wersję teraz i nie będzie na żadnej polskiego może być problem z powrotem do plusowego polskiego oprogramowania....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje  śmieci się pozbyłem został ekran botowania. Damy rade ja z telefonika jestem zadowolony choć mi się marzy CM13, MOJ lg90 śmigał świetni. Wiem że 4pda już walczą z bootloaderem.Trzym kciuki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno coś niedługo zrobią,nie zapominajmy,że wersja dual sim to bardzo świeży smartfon,ja też jestem bardzo zadowolony jak na razie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczytałem na forum,że wersje firmware CIS posiadają język polski jak coś,także możesz próbować śmiało,użytkownicy lg lbello aktualizauja swoj telefon do wersji 5.0 wersją CIS,bo polskiego jeszcze nia ma oficjalnego,więc musi być też tak,że wszystkie CIS mają język polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info trochę sie stresuje, ale zrobię backupa. Jak sie zdecyduje się to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi