Skocz do zawartości
Adrianeo1

Allegro i sprzedaż Spicy...

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo przeglądając oferty Samsunga Spicy natrafiłem na jedną bardzo ciekawą ofertę na której dowiedziałem się że Spica nie posiada ekranu dotykowego:) tak tak ale wszystkich tych którzy mi nie wierzą odsyłam do aukcji:)

http://www.allegro.pl/item946714724_nowy_i5700_gt_800mhz_lepszy_od_i7500_gps_amoled.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

heh... "mial byc ekran dotykowy a tu mila niespodziana, gdyz ekran jest pojemnosciowy"

ekran nie jest dotykowy tylko pojemnościowy. koleś widać że zna sie na rzeczy :P

bo dotykowy obsługuje się za pomocą dotykania, pojemnościowy trzeba pojąć żeby móc używać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morwa

[ame]

[/ame] na youtube widac ze dziala dotyk :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq
    na youtube widac ze dziala dotyk

Ale jak to tak!?! Jak można obsługiwać dotykiem telefon który nie ma ekranu dotykowego tylko pojemnościowy?? :P

W każdym razie dzięki Adrianeo1 za ten link. Rozbawiła mnie ta aukcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Th0mas

Tak przy okazji to zastanawiam się nad tym samsungiem tylko jak jest na niego z romami? Jak on wygląda w porównaniu do Magica w takim praktycznym użytkowaniu nie chodzi o dane techniczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co słyszałem to mało jest osób które robią przesiadkę z Magica na Spice ale za to jest od grona osób które robią przesiadkę w drugą stronę. Ja osobiście kupiłbym w Erze Spice sprzedał i albo kupił Magica albo dozbierał i kupił Hero po prostu Samsung jakoś mnie nie przekonuje do siebie. to jest oczywiście IMO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z Samsungami jest taki, że mają niedopracowaną wersję Androida. Procesor jest naprawdę konkretny (spójrzcie sobie, jakie dobre wyniki osiąga w benchmarkach), ale system nie może wyciągnąć co najlepsze z systemu. Sam telefon wg. mnie jest naprawdę dopracowany i porządny, wszystko wysokiej jakości i dobrze wykonane. Już zupełnie nie wiem, skąd się bierze na tym forum określenie "Szajsung". Ja rozumiem, że takie zwykłe telefony to mulące badziewia, ale o Galaxy Spicy złego słowa (oprócz wspomnianego oprogramowani) bym nie powiedział.

No i te ekrany, niby dotykowe, a jednak pojemnościowe, może dlatego tyle ludzi na HTC się przesiada ;].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sado1

raven_raven: ty masz Spicę to nie zrozumiesz określenia Szajsung. Mogłeś stare Galaxy kupić to byś się dowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo możliwe :). Stare telefony Samsunga jakością i wygodą obsługi nie grzeszyły, ale na moją Spicę złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ukaszI

Sorka że trochę odkopałem ale rozbawiła mnie na całego ta aukcja :D Ciekawe czym koleś się zajmuje w życiu :P Czy też taki nieogarnięty xD :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x