Skocz do zawartości
Pudens

Jaką baterię kupić do X8?

Rekomendowane odpowiedzi

mlody960 kłócił bym się z tobą

kupiłem na allegro za 1/5 ceny oryginału akumulator firmy Premium-Gold (nie do x8), akumulator trzyma trzy razy dłużej niż oryginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie różnie to bywa z chinskimi bateriami. Jest ich ogrom na allegro wiec jest w czym przebierac.. Ale te wszystkie podróbki to Li-Ion, a nie Li-Pol wiec tu jest tez wada przynajmmniej jak dla mnie, bo czesto doladowuje baterie, rzadko mi sie zdarza zeby padla do konca..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie różnie bywa z tymi akumulatorami

sam nie dowierzałem w opisie aukcji że ma większą pojemność itd. zastanawiałem się jak oni te ogniwa tam włożyli itd.

ale okazało się że bardzo ładnie trzyma bateria i bardzo długo się ładuje przez to że jest większej pojemności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

a co myslicie o dokupieniu takiego zestawu?

bateria - http://allegro.pl/nowe-oryginalne-baterie-se-ep500-vivaz-pro-x8-i1825153275.html

ladowarka - http://www.akcesoria-sonyericsson.pl/index.php?sklep_ladowarka_sieciowa_xperia_x8#zewnEtrzna_do_baterii_z_lcd

zastanawiam sie poniewaz jak bawie sie komora i slucham muzyki to pada mi bateria po 8h, wkurza mnie to a nie chce mi sie trzymac wjednej kieszeni takiej cegly jaka jest x8 i odtwarzacza mp3 :) a muzyki slucham praktycznie non stop :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobno z tej firmy są bardzo dobre baterie i dużo ludzi poleca że dłużej trzyma: SE XPERIA X8 BATERIA ANDIDA 1600mAh LEPSZA OD ORYG (1817575969) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak naładuje bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tical
    mlody960 kłócił bym się z tobą

kupiłem na allegro za 1/5 ceny oryginału akumulator firmy Premium-Gold (nie do x8), akumulator trzyma trzy razy dłużej niż oryginał

Pokazesz to cudo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zakupiłem SE X8 od kolegi, jednak z nieznanych nam przyczyn bateria trzyma maks dzień. Nie formował baterii - sam nie wiem czy to dobrze czy źle, bo niby te nowe baterie tego nie potrzebują. Bawił się często na ładowarce, itp. - na tym zajechał baterię? Chociaż już prawie od początku zauważył, że krótko trzyma. Wydaje mi się, że jednak Xperia powinna dłużej działać bo po co komu telefon, który trzyma kilkanaście godzin

Nasuwa się tutaj pytanie, mam zamiar kupić baterię, na allegro znalazłem takie coś: BATERIA ANDIDA SE XPERIA X8 U5i VIVAZ 1600mAh - FV (2111387683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niby lepsza, po opisie przekonuje do siebie. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym, że bateria bardzo krótko trzymała to akurat mogło być wszystko ok, jak ktoś się bawi dużo telefonem to w moment potrafi zlecić :D a co do formatowania te baterie, które są w X8 tego nie potrzebują, więc na pewno krzywdy jej nie zrobił jego brakiem :) z tymi bateriami różnie bywa, ale z tego co widzę wyżej djtimon pokazał taką samą i mówił, że sporo osób ją chwali więc ja bym zaryzykował... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi