Skocz do zawartości
Pudens

Jaką baterię kupić do X8?

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że bawię się telefonem 2/3 H i wytrzymuje maks dzień - to nie jest za bardzo normalne gdzie innym trzyma więcej. Chyba skuszę się na tą baterię 1600, japońska firma, chyba można im zaufać. PZDR : D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również chwalę sobie baterię marki Andida.

Mam ja w innym tel i w porównaniu do org. trzyma 3 razy dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Jak jest gwarancja producenta, to raczej oryginalna, zawsze masz dowód w postaci aukcji, możesz zwrócić, jak będzie niezgodna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Witam

W końcu przyszedł czas wymiany baterii (chociaż przydałoby się wymienić telefon) w mojej 3 letniej x ósemce.

Chciał bym się od was dowiedzieć czy warto kupić Andidę czy jednak oryginalną baterię? Ktoś może przeprowadzał testy porównawcze tych akumulatorów i jest w stanie wskazać, który jest lepszy? Potrzebuję szybkiej pomocy gdyż obecna bateria trzyma ok 2 h

Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Kupiłem orginalną

Na allegro kosztuje mniej niż Andida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Jeśli to kogoś interesuje to w sklepie gustaf.pl jest oryginalna bateria i ciekawe jak spisywała by się bateria mugen power.

Wysłano z galaktyki s2

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Kupiłem na allegro baterie greencell 1400 mah, jak już bede ją mial to napisze jak sie spisuje.

Wysłano z galaktyki s2

Mam już tę baterie.Doszla zapakowana w porządny blister,jak narazie trzyma podobnie jak oryginalna w czasach świetności,jest nieco luzniejsza po bokach niż oryginalna ale tylko trochę a jest to spowodowane tym że oryginal jest włożony w plastikowa ramkę a zamiennik nie.Po kilku cyklach napiszę jakie dane podaje battery monitor widget.

Musze przyznać że bateria trzyma wyraźnie lepiej niż oryginalna.I w porównaniu do oryginału który w moim przypadku trzymał mi maks 1,5 dnia to ten zamiennik trzyma 2, 5 do 3 dni no i battery monitor widget oszacowal pojemność na 1443 mah,takze muszę stwierdzić że to solidny zamiennik oryginalu który kosztuje bez przesylki 17,95.

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi