Skocz do zawartości
Yorve

Meizu M2 Note - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Yorve

Zastanawiam się mocno nad zakupem tego telefonu, mimo kilku wad jest on według mnie najlepszą propozycją na rynku (nie licząc Xiaomi Redmi Note 3, która niestety nie jest ani często recenzowana, także mimo lepszej specyfikacji trudno mi coś o niej powiedzieć). Najbardziej dostrzegalnym według mnie minusem jest słaby głośnik i to czy sprzęt poradzi sobie na tyle żeby dobrze odtwarzać dźwięk ze słuchawek lub z głośników zewnętrznych - niestety nie wiem jak to się sprawdza, więc pozostaje mi mieć nadzieję na to, że kiepski jest tylko głośnik wewnętrzny telefonu.

Porównywałem go z wieloma dostępnymi na rynku w tej półce cenowej i wypadał genialne przeciwko Samsungom, które właściwie oferowały tylko markę przy jego specyfikacji, ewentualnie kilka innych rzeczy, które mi nie przeszkadzają w M2 Note.

Jaka jest wasza opinia na ten temat? Czy warto? 

Czy może lepiej postawić jednak na Xiaomi Redmi Note 3 i poczekać na polskie tłumaczenie?

Edytowane przez Yorve

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Lepiej wg mnie poczekać na xiaomi redmi 3. Będzie mieć snapdragona 616 to i wydajność dobra. A meizu to chyba dobry ale w cenie 360zl z Chin

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorve

@UP

To w takim razie bardziej Xiaomi Redmi 3 i czekać na oficjalne spolszczenie?
    Polecasz ten telefon w tej półce cenowej? Mnie się wydaje że jest tutaj najlepszy, do 900 zł. : 3

Edytowane przez deus
    Postu poprzedzającego w całości nie cytujemy. Stosujemy @UP lub @Wspomnij dostępne pod awatarem. Proszę tego przestrzegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Jeśli planujesz słuchać na m2 Note dużo muzyki na słuchawkach - szukaj już czegoś innego.

Wysłane z Mezui M2 Note

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorve

@UP

Polecasz jakiś chiński telefon szczególnie w tej cenie czy pozostanie przy Xiaomi Redmi Note 3 jest dobrym pomysłem?

Edytowane przez deus
    Postu poprzedzającego w całości nie cytujemy. Stosujemy @UP lub @Wspomnij dostępne pod awatarem. Proszę tego przestrzegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Jest jeszcze redmi 2, ew. M1 metal, ktory fla mnie wyglada fenomenalnie i mówiąc szczerze jest takim ulepszonym m2 note z czytnikiem papilarnym. Tylko tez nie wiem, czy ma wersję G flyme 5, wiem, że jeden osobnik walczy o uznanie jego pełnego spolszczenia.

A redmi note 3 - rownież warto, choć note 2 bardzo mało mu odbiega i jest wyraźnie tańszy.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorve

To w takim razie wybór padł na Xiaomi Redmi Note 3 lub Redmi Note 2, zależnie od tego ile będę chciał wydać, czy dołożyć czy nie.

Temat niech stoi, jeśli ktoś chciałby coś dodać to śmiało, PRZYJMĘ wszystkie informacje na temat Xiaomi Redmi Note 3, absolutnie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorve

Będzie cięzko się wyrobić do dzisiaj. :/

Czy jest jakaś strona na której są aktualne wyprzedaże? Żebym mógł wiedzieć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi