Skocz do zawartości
M4asas

Aktualizacja do Androida 6.0

Rekomendowane odpowiedzi

hanus

Wszyscy na raz nie dostaną, spokojnie...

Jednak się myliłem u aktualizacja trafia na motke ;-)

Moto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn. mam rozumieć, że zależy to od operatora ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jakie macie pierwsze wrażenia? Czy przy aktualizacji traci się jakieś dane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze wrażenia mam takie, że w pracy dwa razy kliknąłem "nie teraz"... Zachodzę do domu, mówię zainstaluję... Klikam a tu: oprogramowanie masz aktualne... czyli 5.0.2 :(  Nie bierzcie ze mnie przykładu i aktualizujcie od razu. Teraz pewnie będę musiał znowu sobie spokojnie poczekać.

EDIT:Żona ma identyczny model, ta sama sieć i żadnej informacji wczoraj nie miała. Może dlatego, że ja mam czarny a ona biały? Wszak wiadomo, że czarny jest zawsze szybszy ;)

Edytowane przez dusktill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanus

To jak dostał ktoś aktualizacje? Ewentualnie wgrał samodzielnie? Jakie wrażenia?

Moto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

To jak dostał ktoś aktualizacje? Ewentualnie wgrał samodzielnie? Jakie wrażenia?

Moto

Staaaary telefon działa pięknie. Aktualizacja wniosła tyle do mojego życia, że stałem się innym człowiekiem... uczuciowym, empatycznym. Zaczałem organizować eventy charytatywne. Porzuciłem żonę, dzieci i psa. Nie muszę zarabiać, ponieważ moja odświeżona ZAKTUALIZOWANA MOTO E LTE CHWDP 2GIEJ GENERACJI nagle nabyła tyle funkcji, że nie boję się nawet nurkować głębinowo - jestem przekonany, że zamieni się niczym transformers w butlę z tlenem. Dzwonię za darmo, nigdy nie ładuję (wyrosły na niej fotoogniwa). Golę się nią, jeżdżę na niej na te eventy charytatywne, podlewam nią kwiatki i nadal, codziennie odkrywam jej kolejne funkcjonalności.

A tak serio kolego to jest tylko aktualizacja.... jej funkcjonalności znane są od zeszłego roku.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamgd

Głupie pytanie, sory, ale tą aktualizację co dostajecie jest na razie tylko na dual sim czy na zwykłe xt1524 też?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzam i nic nie dostałem, nie mam brandowanej wersji :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanus

@@Raviz wow! To już doczekać się nie mogę! Liczyłem ma taką odpowiedź. Już nie mogę się doczekać kiedy moje życie zmieni się w podobny sposób jak twoje, niesamowite! Aż ręce mi się z tego wszystkiego trzęsą... Aż idę do kościoła trochę ochłonąć.

Pokój i miłość, ajj!

Moto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

@@Raviz wow! To już doczekać się nie mogę! Liczyłem ma taką odpowiedź. Już nie mogę się doczekać kiedy moje życie zmieni się w podobny sposób jak twoje, niesamowite! Aż ręce mi się z tego wszystkiego trzęsą... Aż idę do kościoła trochę ochłonąć.

Pokój i miłość, ajj!

Moto

Cieszę się, że są ludzie którzy mają poczucie humoru.

Głupie pytanie, sory, ale tą aktualizację co dostajecie jest na razie tylko na dual sim czy na zwykłe xt1524 też?

Nadal nie ma aktualizacji na XT1524 w Polsce

Edytowane przez Raviz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi