Skocz do zawartości
Wielo

Zmiana emotikony na dedykowanym jej klawiszu w klawiaturze - jak to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Wielo

Witajcie,

problem być może zgoła prozaiczny, niemniej jednak bardzo mnie to nurtuje, przeszukałem forum i nie znalazłem nic na ten temat.

Od kiedy pamiętam używam buziek "bez myślnika" i takie też wydają mi się przyjemniejsze w odbiorze, dlatego też nie chciałbym nagle przerzucać się na te "z myślnikiem" tylko dlatego, że wstawia się je o wiele wygodniej :)

Ktoś może miał ten sam dylemat i udało mu się zastąpić ten dedykowany klawisz inną emotikoną?

Korzystam z fabrycznego oprogramowania i póki co trochę obawiam się zabawy z romami z uwagi na możliwość utraty gwarancji, jednak wizja pełnego motoblura i kamery 720p nie pozwala mi zupełnie odrzucać tego pomysłu.

Nie mniej jednak najbardziej satysfakcjonowałoby mnie rozwiązanie nie wymagające znacznej ingerencji w system

pozdrawiam

P.S. Nie jestem pewien czy dobry wątek ale uznałem, że jest to przecież pewnego rodzaju modyfikacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, takie pytania najlepiej do pomocy technicznej, bo w końcu liczysz na pomoc. W romach i modyfikacjach ma być 0 pytań.

Co do twojego problemu polecałbym zmianę klawiatury, albo jak chcesz się bawić to edycję apk z klawiaturą systemową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wielo

Właśnie wałkuję temat o zamiennikach klawiatury, chyba na zabawę z apk systemowej nie mam czasu i specjalnych chęci a z tego co widzę nie ma prostszego rozwiązania...

Proszę w takim razie o przeniesienie do pomocy technicznej, może komuś się na przyszłość przyda taki wątek kiedy będzie chciał szybko znaleźć info :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kes

Szczerze polecam Ci klawiature HTC_IME mod (w mojej sygnaturze masz linka). Możesz poustawiać wszystko pod siebie, nie potrzebujesz roota.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.