Skocz do zawartości
Tomeks6

Pojawił sie niebieski pasek na ekranie i przesuwa się w górę i dół

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze.

Mam taki problem z Samsungiem s6; próbowałem przed chwila odblokować ekran i nagle pojawił sie niebieski pasek na ekranie, na gorze i zaczął szybko przesuwać sie ku dołowi a następnie wraca do góry- dokładnie tak jakby coś skandował. Nie działa przy tym ekran tzn kiedy dotknę palcem ekranu pasek sie pojawia a kiedy dotknę po raz kolejny to pasek znika. Telefon wydaje też dziwne dźwięki. Reset nie pomógł. W zasadzie nic nie pomaga. Klawisze z boku i przycisk główny działają bez zarzutu.

Bardzo proszę o jakaś pomoc.

Póki co nie wiem co mam zrobić.

Z góry uprzejmie dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj nacisnąć szybko przycisk home 3 razy. Jeśli zadziałało to żeby się pozbyć tego wejdź w ustawienia/dostępność/Dostęp bezpośredni i wyłącz tą funkcję lub odznacz Znacznik uniwersalny.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

REWLACJA działa!

Nie wiem jak Ci dziękować!

Byłem w Playu i w komisie i wszyscy mówili, ze wyświetlacz walnął.

Już pisałem maila do ksiegowej, żeby fakturę VAT do reklamacji wyciągnęła.

Jeszcze raz dzięki!

[Dodano: 17 styczeń 2016 - 18:33]

Nawiasem, co za idiota wymyślił taką funkcję, której nie można wyłączyć nieznając tej kombinacji?

Nawet nie wyświetlił sie komunikat, że jakaś funkcja została uruchomiona.

Reset, roboot tez nie pomógł.

Idiotyzm!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam... Wystąpił u Mnie ten sam problem z tym że 3 krotne naciśnięcie przycisku home nic nie daje... Przyciski fizyczne działają normalnie natomiast Ekran nie reaguje na dotyk... No i ta cienka niebieska linia podróżująca w dól i w górę ekranu blokady....

Edytowane przez Szizoku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.01.2016 o 17:26, ToTuToTam napisał:

Spróbuj nacisnąć szybko przycisk home 3 razy. Jeśli zadziałało to żeby się pozbyć tego wejdź w ustawienia/dostępność/Dostęp bezpośredni i wyłącz tą funkcję lub odznacz Znacznik uniwersalny.

Dzięki kolego uratował wśród moje nerwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem z chodzącym paskiem góra- dół i na nic nie reaguje i też nie wiem co z tym zrobić problem dotyczy samsunga a5 - 2016 . próbowałem 3 razy przycisk home i nie działa... proszę o pomoc tel ma kilka dni i boje się że coś walneło :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ToTuToTam

Mnie też Twój post uratował, Myślałem, że to wirus.... Już miałem  robić full wipe....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, u mnie również problem się pojawił po instalacji aplikacji obsługującej talk back. W przypadku galaxy s9+ szybkie potrójne kliknięcie na ekranie w okolicy home nie pomaga. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi