Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

c1481272

Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rekomendowane odpowiedzi

meny

Witam

Czy ktoś z was ma karte orange w smarcie?

Mam q90, wkładam karte plusa śmiga, wkładam orange zmieniam apn dostaje potwierdzenie ze zmieniło i za h.... nie ciagnie netu, karta doładowana w telefonie śmiga, gdzieś wyczytałem że orange ma problem z 2g ale czy prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taki problem, zakupiłem niedawno 2 Smartwatche Overmax Kiddy Watch dla moich synów. Jeden działa na karcie z Play drugi z Orange. 

Problem jest taki, że program do ich obsługi - Se Tracker 2 nie zawsze prawidłowo pokazuje lokalizację położenia, tzn. często podaje lokalizację sprzed kilku godzin lub aktualną ale błędną - przesunięcie nawet o kilkaset metrów.

Zauważyłem też , że program pokazuje lokalizację korzystając z 3 różnych systemów lokalizacyjnych: GPS, LBS i WiFi - który jest najdokładniejszy i dlaczego co chwilę zmienia się ten system lokalizacji, a np. nie jest używany na stałe GPS?

Dodatkowo program Se Tracker 2 pokazując aktualną lokalizację zmienia też kolory jej wyświetlania - raz jest zielony, czasami niebieski lub czerwony  - od czego to zależy? Czy dany kolor przypisany jest do konkretnego systemu lokalizacji?

Jeżeli chodzi o samą konfigurację zegarka i programu to wszystko zostało dla obu sieci ustawione prawidłowo - komendami SMS, które znalazłem na tym forum.

Z góry dziękuje za  szybką odpowiedź i ew. pomoc na moje pytania.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rgr

Witam i proszę o poradę w zakupie smartwacha dla juniorki.

Z tego co zauważyłem do wyboru na ali/gearbest/all są dwa rodzaje smartwachy:

1. Z monitoringiem GPS, ale totalne golasy jeżeli chodzi o aplikacje (brak nawet kalkulatora, stopera itp).

2. Smartwatche z tymi aplikacji (jakieś mierniki kroków dodatkowo itp.), ale bez żadnego monitoringu GPS.

Moje wymagania:

a) monitoring GPS nie jest mi specjalnie potrzebny - w zupełności wystarczyłaby odpowiedź SMS z pozycją, a gdyby była sformatowana w formie linku do Google Maps to byłoby w 100% wystarczające

b) apki typu budzik, stopek, kalkulator byłyby mile widziane (szczytem marzeń miernik pulsku - ale to fanaberia młodzieży :) )

c) na rękę dziecka oraz bez uciążliwych wad, angielski akceptowany w 100%

Czy jest coś takiego? Budżet to 20-30$ jako że zakup byłby pewnie cykliczny. Smarty za $100 raczej odpadają, bo to cena komórki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś moze sie podzielić informacjami odnosnie użytkownika zegarka Q528? Przede wszytkim czy dziala lokalizacja po GPS. Mlody uszkodzil szybke w Q90 i musze cos nowego kupic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tu teraz moje pytanie odnośnie zasięgu, bo u mnie także jest napisane, że jestem w trybie offlain 

Mam niemiecka kartę winsim i niewiem gdzie szukać odpowiedniego kodu 

Wpisałam jeden przyszła mi wiadomość zwrotną lecz dalej jest to samo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, mam problem. Syn ma Q50 i jak do mnie dzwoni ja go nie słyszę a on mnie bez problemu.Jaka może być przyczyna ? wszystko inne działa ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 19:54, Marcin Adam napisał:

Witam

Walczyłem z Q90 przez kilka dni, cały czas był niezarejestrowany w sieci... karty Play, Virgin

Ale udało mi się go uruchomić - zamiast pw,123456,ip,52.28.132.157,8001# wpisałem pw,123456,ip,agpse.3g-elec.com,8001# i natychmiast zaczął się lokalizować. Niby to samo, a jednak...

Poprzedni smart g36 został zareklamowany - pozytywnie z powodu: brak dodania nr telefonu 1, pozycja - lokalizacja smarta daleka od rzeczywistości, brak możliwości regulacji głośności itp. Po rejestracji nowego również miałem problem że sprzęt jest offline.

Ale dalej pozycja smarta daleka od rzeczywistości - poprzednie wady na razie w tym smarcie są ok.

Podaje dane: upload: 600S, bat level: 93, languade: 0, zone: 0.00,GPS:NO(0), GPRS: NO (100) - chyba mogę potwierdzić, że ten model nie ma funkcji lokalizacji - dalej pokazuje ok. 1 - 1,5 km od prawdziwego położenia smarta.

Potwierdzam, że jak powyżej - podanie sms na ww. info dał pozytywny wynik. Od razu pojawił się w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi