Skocz do zawartości
c1481272

Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Estera

Wysłałam sms na nr karty w smart watchu ale nie otrzymałam wiadomości zwrotnej:( i dalej nie działa(mogę odbierać połączenia ale nie mogę dzwonić)

po wysłaniu sms na nr smart watchu nie otrzymałam wiadomości zwrotnej :( co jeszcze mogę zrobić ???Bo dalej mogę tylko się dodzwonić do dziecka ale dziecko do mnie nie ma takiej możliwości

Edytowane przez mykowhai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Dziecko nie dodzwoni się do nikogo, bo nie ma skonfigurowanych numerów, które konfiguruje się poprzez aplikację setracker. Najpierw zegarek musi się komunikować z aplikacją, a potem można wszystko ustawiać.

Czyli problem leży w połączeniu z internetem w zegarku. Trzeba konfigurować do bólu. Ja straciłem na to 2 dni i się udało.

Edytowane przez mykowhai
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z tym zegarkiem. Da się dzwonić na zegarek z zegarka na telefon. Wszystko śmiga jak należy tyle że jak wchodzę w aplikacje se tracker to raz widzę zegarek na mapie po sygnale gps ale częściej nie ma go i pisze ze urządzenie jest niedostępne. Natomiast po sygnale lsb jest cały czas widoczne. Ustawialem na danych Orange apn wap i apn internet zmieniałem na ip podane w tym temacie na ip z Orange i nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natomiast po sygnale lsb jest cały czas widoczne
      to znaczy że wszystko z siecią ok, tylko z GPS-em problem, może antena w zegarku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Witam,

zegarek super się sprawuje. Miałem go w plusie na kartę działał od razu. Jednak zmieniłem kartę i mam informację że jest poza siecią. Może dzwonić w oba kierunki jednak nie łączy się z aplikacją.  SMS pw,123456,apn,<apn data>,<user>,<password>,<plmn>#  odpowiada że jest ok.   Co zrobić jak skonfigurować nowa kartę by była widoczna literka E połączenie z siecią. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zegarek pojawił się w sieci Auchana za 169zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo
    Napisano (edytowane)

@up

To super będzie na gwarancji chociaż bo jeden mi wysiadł przycisk włącz i wyłącz nawalił ;(

Edytowane przez mykowhai
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przepraszam, ale nie udzielam odpowiedzi na priva dotyczących zegarka, proszę do mnie nie pisać  tej sprawie. Nie odpowiem. Wszystko co wiedziałem napisałem w tym  temacie, a ewentualni użytkownicy muszą dojść do tego sami jak go skonfigurować. 

Pozdrawiam i bez urazy  ;)

PS

Model który trafił do sprzedaży w markecie Auchan, to model z wyświetlaczem zwykłym LCD (nie OLED), jakość wyświetlania znacznie gorsza niż OLED. Odradzam.

Edytowane przez c1481272

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zegarku mam już prawie wszystko ogarnięte poza funkcja monitoringu głosowego. Jak to ustawić? I do czego służy połączenie bluetooth Q50 ze smartfonem. Czy to jest jakaś "smycz" aplikacji setracker z zegarkiem?

Wiadomość konfiguracyjna do połączenia z internetem. W przypadku karty sim z virgin mobile wysłałem SMS-a na zegarek(małe litery i przecinki):

pw,123456,apn,internet#        

zegarek odpowiedział smsem i wszystko zadziałało.  Pojawiła się litera E na wyświetlaczu i aplikacja połączyła się z zegarkiem.

[Dodano: 05 czerwiec 2016 - 13:08]

Natomiast po sygnale lsb jest cały czas widoczne
      to znaczy że wszystko z siecią ok, tylko z GPS-em problem, może antena w zegarku

W budynku będzie działać tylko LBS

Edytowane przez fryder32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Piszcie zamiast +48nr tel. Piszcie 0048... lepiej działa i od razu łącznie z podsłuchem. Wadą zegarku są paski. Łatwo wylatuje jak się pociągnie. Nowe teleskopy nie zawsze pomagają.

[Dodano: 05 czerwiec 2016 - 22:07]

Może ktoś ogarnął ustawienia serwisowe. Sekwencja klikania odpowiedniego klawiszy włącza ekran na którym można włączyć lub wyłączyć funkcje zegarka. Niestety raz przez przypadek to włączyłem i nie umiem tego odtworzyć. Jednak były tam symbole wifi itp. Wiem ze nie wszystkie zegarki je mają ale ikonki się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi