Skocz do zawartości
c1481272

Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Ibra300
    Na zegarek wysłać SMS o treści:
    pw,123456,ts#

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Artok
    Nie cytujemy postów w całości - Artok
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką i pomocną odpowiedź.

teraz jednak okazuje sie ze nie mogę przejść weryfikacji na se tracker. Niby wszystko w porządku ( wszędzie są zielone ptaszki) ale na koniec po wciśnięciu "ok" wyskakuje szary komentarz " 84513Ponów Sekund!" I nie wiem o co chodzi, co mam zrobić? ech....  :-(

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Ibra 300  ja zmieniłem smartfona a haseł do konta nie pamiętam . Sądzę i tak dzisiaj zrobię że trzeba zgłosić ID do ich serwisu zobacz 2 strony wcześniej masz maila i oni usuną rejestrację i zaczniesz od nowa. Jedno dziecko nie chce mi nosić zegarka to odsprzedam jak ktoś chce za 100 zł. Bateria trzyma  3-4 dnia w zależności od długości rozmów. Sprawny - pasek z jednej strony lekko pęknięty ale trzyma. Można pokombinować z jakimś innym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Kupilismy zegarek dziecku. Ma karte play. Pomimo nie dzwonienia do niego lub on do nas nie wysylania wiadomosci glosowych, laczy sie caly czas nawet w nocy co minute z internetem i tym samym pobiera oplaty ogolacajac konto. dlaczego tal sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy zegarek pobiera cyklicznie swoją lokalizację wykorzystując GPS i nadajniki GSM i dane przekazuje na serwer trackera.

Częstotliwość można ustawić wysyłając SMSa na zegarek z poleceniem np. łączenie co 600 sekund:

pw,123456,upload,600#

W niektórych przypadkach zamiast 123456 wpisuje się 523681.

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok niech sie loguje co jakis cza ale byl dzien ze od poludnia do wieczora co minute sie laczyl kolejnego dnia tylko trzy razy, a tym sposobem konto sie zeruje i znow trzeba doladowac. Czy za sledzenie dziecka tez pobierana jest oplata, bo przez te polaczenia nie moge tego uchwycic.

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dorota.
    Aplikacja jest darmowa na telefon rodzica: SeTracker lub SeTracker2.

Warto, aby konto dziecka posiadało miesięczny pakiet internetowy minimum 200MB oraz pakiet ok. 30 SMS

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam też problem z zegarkiem, który w aplikacji jest offline :/

Jeden dzień było dobrze, później żona zainstalowała aplikację i dodała w niej ID zegarka i wtedy wszystko szlak trafił.
    Ja straciłem możliwość logowania i zegarek stał się niewidoczny w aplikacji a mnie podczas logowania pojawia się Account Error
    Poza tym z jakiś dziwnych powodów nie mogę zresetować hasła, przy resecie hasła mam ciągle komunikat:
    Reset failed, please make sure the input information accuracy!
    Oczywiście kombinowałem na różne sposoby i żaden się nie sprawdził.

Jakieś pomysły?

PS. Zegarek w sieci T-mobile

[EDIT]
    Jeszcze kilka pytań dotyczących aplikacji:

Co to za funkcja w aplikacji  Push switch
    Nie wiem czy ją włączyć czy nie.
    kolejna LBS - czy to jest namierzanie po nadajnikach gsm? 
    I jeszcze funkcja monitoring o co w niej chodzi i który nr  telefonu tam wpisać?

Edytowane przez wingerman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wingerman

Może Pan używać aplikacji razem z żoną na tych samych ustawieniach logowania do aplikacji SeTracker.

Zegarek (a właściwie jego numer ID) nie może być przypisany do dwóch różnych kont logowania.

W przypadku problemów z dostępem do konta, na którym jest zarejestrowany zegarek, należy zwrócić się do dystrybutora (lub producenta) zegarka, który powinien umożliwić usunięcie ID z serwera trakera celem ponownej rejestracji.

Push switch - najprawdopodobniej wysyłanie z zegarka SMS alertami.

LBS - dodatkowe pozycjonowanie zegarka w oparciu o nadajniki GSM (w przypadku braku zasięgu GPS)

monitoring - należy wpisać nr telefonu na który zegarek oddzwoni i umożliwi podsłuch otoczenia (koszt połaczenia ponosi zegarek, na zegarku nie widać wykonywanego połaczenia i nie słychać podsłuchującego).

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Dodam tylko e monitoring lepiej działa jak wpisze się 0048..............................   zamiast +48.........

dodano nowa zawartość

Może wiecie kto w Polsce lub gdzieś na świecie handluje paskami do zegarków bo są specyficzne. Jak pęknie to nie ma zamienników niestety przez te wpusty na końcu paska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi