Skocz do zawartości
c1481272

Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rekomendowane odpowiedzi

jag888

mam ten zegarek i karte play. Czasami dziala, jest litera E, czasami nie.

Zastanawiam sie czy to nie jest kwestia przelaczania miedzy sieciami roamingowymi Playa, bo w jednej lokalizacji czasem dziala, a czasem chociazbym nie wiem co robil, nie.

Macie pomysl jak na sztywno wymusic korzystanie z Play, albo wylaczyc logowanie do Tmobile lub Plusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jag888
    Może dałoby się ustawić jakiś bardziej uniwersalny APN - obsługujący poprawnie roaming.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 07.09.2016 o 18:18, MatiusW napisał:

Aplikacja jest darmowa na telefon rodzica: SeTracker lub SeTracker2.

Warto, aby konto dziecka posiadało miesięczny pakiet internetowy minimum 200MB oraz pakiet ok. 30 SMS

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Witam ponownie. Nadal pobierane sa oplaty z karty doladowujacej play w zegarku np godz 02.19  w nocy 9 kb 0,12 zl transfer danych w stefie taniego internetu, godz 07.02 5kb transmisja danych kraj. I tak potrafi przez godz co minute, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Witam,

niestety na swoim starym Samsungu galaxy 5 stworzyłem konto w Se tracker. Fajnie działało i się skończyło po 2 latach zmieniłem telefon. Hasła do konta nie pamiętam pisałem do serwisu żeby ID na serwerze usunęli i nic . Może znacie jakieś dobre adresy mailowe do chińczyków żeby pomogli?  Potrzebuje na nowo zarejestrować zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błagam o pomoc,

siedze nad Q50 juz 3 dzień i nic, na żadnego z sms-ów nie odpowiada, literka Esie nie pojawia tylko kółeczko.

Co dziwne ja moge dzwonic i smartwatch tez do mnie dzwoni, tylko nie moge nic zmienic w apikacji se tracker i mowi, ze sprzęt nie jest w sieci.

Na karcie mam iinternet i minuty (dużo) tylko smsów nie ma (poniewaz dostawłam przy rejestracji 1000min i 10giga za free, wiec kasy na sms nie ma).

Pomożcie prosze, ponieważ juz szału dostaję z tym sprzętem :)

Pozdrawiam,

Goska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 12.09.2016 o 14:12, dorota. napisał:

Witam ponownie. Nadal pobierane sa oplaty z karty doladowujacej play w zegarku np godz 02.19  w nocy 9 kb 0,12 zl transfer danych w stefie taniego internetu, godz 07.02 5kb transmisja danych kraj. I tak potrafi przez godz co minute, o co chodzi?

Do czego potrzebna jest ta literka E w smartwatchu, czy jak jej nie bedzie to bede widziec trase dziecka? Domuslam sie ze odpowiada za internet, ale wlasnie przez laczenie z internetem ( transfer danych w strefie taniego internetu) non stop pobierane sa oplaty. Chyba, ze trzeba wlozyc inna karte, gdzie nie ma takich oplat. Jak patrzylam na konto to wszystko jest powylanczane a i tak sciaga kase. Wten sposob mozna zbankrutowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomjel

Proszę o pomoc, wysyłałem różne komendy, dochodzą i przychodzą zwrotne,

lecz niestety ciągle ten sam efekt, na wyświetlaczu mam literkę E,

na zegarek mogę zadzwonić i to wszystko

na SeTracker wciąż mam "urządzenie nie jest w sieci"

Sieć PLAY, karta doładowana w telefonie internet działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tez non stop zegarek laczy sie z internetem i zzera wam kase? Mi co minute nieraz i jest pokazane na koncie transfer danych w strefie taniego internetu. Tym sposobem syn ma gole konto po dwoch dniach. Tez jest karta play.

Edytowane przez Artok
    Nie cytujemy poprzedniego posta w całości - Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok
    Notatka Moderatora: Artok
    Treść notatki:

Przypominam o zakazie cytowania wiadomości poprzedzającą waszą w całości. Wątek robi się wtedy nieczytelny. Jeśli chcesz odnieść się do czyjegoś posta, zacytuj konkretny fragment lub użyj przycisku "@Wspomnij".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja zatrzymałam się już na samym początku z konfiguracją. W aplikacji w telefonie pokazuje mi po wspisaniu danych że mam potwierdzić numer. A zegarek w ogóle nie widzi karty SIM. 

Nie wiem jak sie do tego zabrać. Próbowałam już wysyłac wiadomość konf. ale nic się kompletnie nie dzieje. 

Nie wiem jak przebrnąć przez aplikację. 

Czy mógłby mi ktoś życzliwy pomóc?

Spoiler

14315526_566606896881020_1181077700_o.jpg

Spoiler

14329211_566606873547689_86990921_o.jpg

Edytowane przez Artok
    Zdjęcia wstawia się w spoiler - Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi