Skocz do zawartości
c1481272

Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Aga Mi

Mam kłopot z rejestracją na Se Tracker. Po wypełnieniu wszystkich pól pojawia mi się info "zarejestruj kod". Nic mi nie przyszło na maila (bo taką drogą próbowałam się logować). Nie mogę skonfigurować zegarka. Dodatkowo w zegarku, gdy na niego dzwonię, włącza się poczta głosowa. Dlaczego? Czy ktoś mógłby mi pomóc???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze smart watch art AW-K01B zegarek ma powiadamiać o słabej baterii czy zdjęcia go z reki przez sms wszystko ustawione a smsa nie dostaję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aga Mi
    Dnia 20.09.2016 o 20:27, Maja Heniuk- Wróblewska napisał:

Ibra, nie udało mi się. Staram się zwrot pieniędzy, bo zegarek jak się zawiesił 5 dni temu tak nie da się go uruchomić. Id nadal podaje złe. 

Miałam ten sam kłopot. Poczekałam aż bateria się rozładowała (ładne kilka dni). Zegarek sam się wyłączył. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

zakupiłam też Smart Watch i mam problem z internetem w zegarku

czy może ktoś mi napisać po kolleji dokladnie  co zrobić

jakiego smsa mam wysłać i z czego ?

sms można wysłać z dowolnego urządzenia ? I czy z tej samej sieci co w Smart

???

Edytowane przez Wosanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Po aktualizacji apki SETracker, zegarek (Q50) przestał działać a działał bez problemu. Dokładnie rzecz ujmując jest offline. Próbowałem już wszystkiego, reset do ustawień fabrycznych, wszystkie kody znam na pamięć. Karty mam dwie: Plusa i Virgin Mobile i nadal jest offline. Co mogę dodać, zegarek prawidłowo zasysa datę i godzinę, pokazuję literkę E i kółko lokalizacji, mogę na niego zadzwonić i oddzwonić, na aplikację mogę się zalogować ale nie mogę wykonać żadnej operacji. Karty sprawdziłem na telefonie, dzwoniłem z nich, internet śmiga. Serwer gps mam prawidłowy, wszystkie komendy dochodzą i są akceptowane i wracają z potwierdzeniem. Jakieś pomysły? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p009

Witam.

Od kilku dni mam Q50 lecz żadna aplikacja z nim nie działa. Jest problem z numerem ID. Łączność z zegarkiem jest tylko poprzez wysyłanie smsów. Mogę edytować książkę telefoniczną, wyłączyć zegarek, oddzwania do mnie i słyszę co robi dziecko. Niestety nie reaguje na polecenia aby podał swoja pozycje. Nie włącza się gps i nie wiem jak go uruchomić. Miał ktoś z Was podobny problem? Próbowałem już z kartami sim różnych operatorów i nic. Telefon kupiłem na wish.com za kilkadziesiąt złotych i podejrzewam juz, ze jest jakiś trefny, bo nawet ze sprzedawcą nie ma kontaktu. Na wyświetlaczu jest zasięg i czasami pojawia się Litera G.

Edytowane przez p009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to wielkie g... i się psuje?

Czy możecie polecić coś podobnego dla dziecka-może być o wiele droższe byle działało.

Moje dziecko ma padaczkę i żeby żyć normalnie szukam takiego cuda techniki. Syn traci przytomność i upada na ziemię-musi mieć coś co będzie mógł wcisnąć by mnie poinformować o ataku i bym namierzyła czy jest za blokiem, na placu szkolnym. Siedzimy w domu już kilka miesięcy i dziecko nie wychodzi na dwór.

Może macie jakiś pomysł co mogłabym kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam ten zegarek i ogólnie ok wszystko działa. Tylko czy może ktoś wie jak nagrywać dźwięk dłużej niż 15s. Zeby nagrywało np po 30 minut? Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w domu 3 takie zegarki smart watch ART wszystko działa bardzo poprawnie warunek dobra instrukcja te załączone do zegarków w języku PL są bardzo skąpe w informacjach. Problem z zegarkiem rozwiązałam czytając instrukcję do zupełnie innego Smart wotch-a w google tłumaczenie z angielskiego. Dwa zakupiłam dla dzieci a trzeci dla osoby chorej na Alzheimera. GPS i bariery oraz mapy są super. Polecam takie rozwiązanie zwłaszcza dla dziecka chorego bo możesz widzieć nawet czy ono się porusza.

dodana zawartość

@dorota-sz smart watch ART

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi