Skocz do zawartości
poughkeepsie

Błędy po aktualizacji aplikacji Facebook, po HR brak możliwości zainstalowania jej.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aplikacją Facebook na moim HTC One M8. Po zakupieniu telefonu aplikacja była już zainstalowana na telefonie. Po dodaniu konta wszystko działało łącznie z synchronizacją kontaktów. Pierwsze problemy pojawiły się po pojawieniu się aktualizacji aplikacji - nie chciała się zainstalować, wyskakiwały błędy. Zwykle po 5-8 próbie aplikacja aktualizowała się - często jednak dopiero po resecie telefonu. Stwierdziłem, że być może przywrócenie do ustawień fabrycznych coś pomoże. Zrobiłem Factory Reset. Teraz jednak aplikacja nie chce się zainstalować - a jak już się to uda to bardzo się tnie i nie synchronizuje kontaktów. Dodam, że aplikacja Facebook Lite działa poprawnie. Telefon jest oryginalny, czysty, nigdy nic w nim nie zmieniałem, nie odblokowywałem itp. Co może być tego przyczyną? Myślicie, że aktualizacja do Androida M (mam nadzieję, że już niedługo) naprawi problem? 

Edytowane przez Araa
    Edytuje tytuł po zmianie rangi moderatora, i pozostawieniu tematu bez opieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@poughkeepsie to wina samej aplikacji FB. Spróbuj wyczyścić jej dane (ustawienia => aplikacje => facebook => wyczyść dane) i "pamięć podręczną".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem to przed Factory Reset i po - niestety nic to nie dało :(

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolaczam sie do problemu powyżej, ktos rozwiązał juz ten problem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaczpa

pewnie już późno na odpowiedź, ale należy wejść w Ustawienia - Opcje programisty - WYŁĄCZ funkę "Użyj NuPlayer (eksperymentalny)". uruchom tel .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi