Skocz do zawartości
sudi

170 Mb storage zamiast 1,3 Gb???

Rekomendowane odpowiedzi

sudi

Coś się stało z moją DEFY mam storage zamiast ok 1,3 Gb tylko 170 mb. Mając MIUI 1.8.26 (zresztą skopane) zaczął mi się telefon restartować. Chciałem wrócić do stocka ale........ żaden sposób nie działał. Objawem był albo bootloop na logo androida albo czarny ekran wieczny tryb bootloadera. W końcu zadziałał sposób z xda z FAQ. Ale mam tylko 170 mb storage????? co sie stało - serwis czy da się to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makhi

Oba wipe

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sudi

Nic to nie daje:( robię wipe wszystkiego co się da i nic:( (w cmw jest opcja moun/unmount data ale nie da się nic zmienić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

A wgrywałeś stockowy ROM przez rsdlite?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sudi

Przypadłość znana jest wielu:( (na xda kilkoro ludzi ma ten problem) defy tak się uszkodziła, że prawidłowo działa tylko na romach z 2.3.4 (nandroid backup + fixed sbf - obecnie i najbardziej stabilnie na 134) oczywiście da się w ten sposób wgrać 179-02 ale po kilku godzinach używania i instalacji - zaczyna mulić i w końcu przestaje działać. Flaszowanie pełnym romem - jakimkolwiek nie daje rezultatów (choć 2.3.4 nie próbowałem bo cięzko potem wrócić) (nawet traktowanie po flaszowaniu fixed sbf). Podejrzewam, że miui 1.8.26 (skopane zreszta) tak coś pozmieniało, że nie da się flashowac innymi romami niz 2.3.4 (choć jest opcja downgrade-u ale jak mówiłem kilka chwil i rom siada). Teraz prośba:) czy ktoś jakimś sposobem potrafi wrócić do stanu w którym można by prawidłowo zflaszowac sbf?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi