Skocz do zawartości
ITF_XDA

Lista oficjalnych firmware dla Huawei Y530-U00

Rekomendowane odpowiedzi

@@gorbek2

Poniżej masz poradniki jak wypakować pliki z rozszerzeniem *.ext4.tar

Spróbuj wypakować wszystkie pliki z rozszerzeniem *.ext4.tar i potem przez adb instalujesz to (gdy nie będziesz wiedział jak to Ci pomogę).

Edytowane przez woligmeat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hanna

Napiszesz mi co dalej

[Dodano: 17 kwiecień 2016 - 14:52]

bo huawei juz nie wysyla kodu tylko ten kernel i go chyba trzeba zainstalowac (podmienic aktualny) zeby zdjac blokade bootloadera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie dzięki za nowe światło w sprawie. Zaktualizowałem go tym softem B186 CZ był w archiwum plik UPDATE.APP zaktualizowało się naprawiła się partycja z pamięcią wewnętrzną , znowu jest widoczna.

Teraz muszę tylko przywrócić belkę powiadomień (już znalazłem temat) i root jakąś aplikacją typu iroot .

Toowelroot niestety powoduje u mnie znikanie pamięci wewnętrznej.

Telefon mam od ciotki nie jest zniszczony można mu dać drugie życie z rootem. :notworthy:

Jutro postaram to skończyć dzięki za info o tym bootloaderze.

Dziwna rzecz po rootowaniu kingoroot też znika partycja pamięci wewnętrznej , co co tu może chodzić ? 

Poradzicie coś

Zrobione , root zrobiłem aplikacją geniusroot (nie znikła pamięć wewnętrzna) a belkę powiadomień naprawiłem za pomocą tego wątku :

http://forum.android.com.pl/topic/265080-przywracanie-belki-powiadomie%C5%84-ilub-motyw%C3%B3w-po-instalacji-nowego-oprogramowania

Po tym zabiegu z belką musiałem zrobić wipe partition i wipe cache żeby belka wróciła na swoje miejsce , zwykły restart telefonu nie pomagał.

Telefon wyczyszczony ze śmieci apki mają po blokowany autostart i telefon ładnie śmiga , dzięki za pomoc .

Edytowane przez gorbek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrałem i zainstalowałem tego firmware B519 RS root zrobiony, wszystko pięknie ładnie, ale aplikacje wyłączają się samoczynnie bez żadnego błędu lub coś, po prostu wywala do pulpitu... chciałem zainstalować inny, ale wyskakuje error ... Poradzi ktoś coś? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Reuploaduje mi ktoś rom "B175 PL" ? 

Bo mam jakis z plusa rom zapchany a chce miec czysty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi