Skocz do zawartości
VandalOBRZ

Czy warto kupić OP2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy są jakieś problemy z telefonem, jak wsparcie, czy kupili go byście drugi raz.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    T0m3k

Dołączam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

Jakby mnie było stać, to czemu nie.

Jedynie po przeskoku z HTC Desire Z może mi brakuje trybu pamięci masowej, ale to chyba dotyczy każdego nowszego sprzętu.

Miłym dodatkiem byłaby obsługa kart pamięci, ale jeszcze mieszczę się w tych 64GB. Chociaż gabarytowo nie wygodnie w jednej ręce, to na dwie ręce czy podstawkę w samochodzie jest już w porządku.

Nawet czytnik linii papilarnych(jak się umiejętnie zaprogramuje) lepiej że jest od przedniej strony, a nie na pleckach jak z Nexusie 6p, bo dzięki temu na podstawce samochodowej można szybko odblokować ekran (a nie bawić się w hasła, wzory czy PINy).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikio

Dołączam się do pytania, czy warto kupić? Cena spadła na 1579zł.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

Dla mnie było warto kupić dużo wcześniej, bo potrzebowałem się przesiąść z padak.

Jak chodzi o pokrycie aplikacji, to mogą byś problemy z emulatorami ze względu na układ Adreno w Qualcommach i sterowniki do nich od Qualcomma. Przykładowo PPSSPP lepiej sobie radzi na Exynosach z układem Mali czy na Tegrach od Nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości ponadto obsługa dualsim, szybkie działanie i bardzo jasny wyświetlacz. Jedyne zastrzeżenie mam do baterii, przy dość intensywnym korzystaniu z One 2 trzeba raz dziennie podładować akumulator. Zdecydowanie polecam!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sprawa z wydajnością w grach, w codziennym użytkowaniu i aparatem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Powiedzcie mi jak to jest z tym dual sim oglądałem ostatnio filmik na yt i tam miał włożone dwie karty ale aktywna była tylko jedna. Albo sim 1 albo sim 2

https://youtu.be/EqlywtDQcNM

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

@@Gackes:

Jest to Dual SIM Dual Stand-by. Dwie karty jednocześnie mogą "nasłuchiwać sieci komórkowej", ale tylko jedna może mieć aktywne połączenie.

Jak sobie rozdzielisz na jedną kartę rozmowy + SMS, a na drugą internet(nie ważne na których slotach są karty), to możesz nawiązać połączenie z internetem nawet w LTE, a jak przyjdzie połączenie telefonicznie to łączność internetowa zostanie zerwana, bo połączenia telefoniczne mają wyższy priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@@Gackes Bo to jest Dual Standby (masz info na stronie oneplus), nie myl z Dual Active - gdzie można dzwonić na obie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi