Skocz do zawartości
Łukasz1403

Czyżby na horyzoncie następca J5 ??

Rekomendowane odpowiedzi

xperiagosc

Owszem, j5 działa na 5.1.1 stabilnie, i bez większych problemów, niemniej, dobrze było by, jakby tę aktualizację dostał. Bo 5.1.1 ma trochę niedociągnięć.

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wersja J5 na rok 2016 wyjdzie z androidem 6 to pewnie zobaczymy aktualizacje w przeciwnym wypadku nie widzę tego aby samsung aktualizował model na 2015 i 2016 rok. To nie w stylu samsunga. 

Edytowane przez Łukasz1403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Halny

O to mi właśnie chodziło @@bartek1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    Napisano (edytowane)

Dwie ciekawostki odnośnie J5 na 2016 rok to po pierwsze wygląda jakby miał dostać laserowy autofocus, bardzo dziwne, bo przecież do tej pory Samsung o ile się nie mylę nie stosował tego rozwiązania w swoich telefonach, a tu teraz wprowadza go do telefonu z serii "budżetowej". Po drugie sugerowano też, że boczna ramka nie będzie plastikowa tylko metalowa, też mi się jakoś nie chce w to wierzyć, bo to w końcu domena serii A i oczywiście "flagowych" modeli. Jest też szansa, że skoro J5 (2016) ma ekran 5,2 cala, taki sam jak A5 (2016) to może zwiększą pojemność baterii do 2900 mAh jak ma to miejsce w A5.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@stos_atomowy w zasadzie nie ma się z czego cieszyć. Typowa zagrywka aby nie aktualizować poprzedniej generacji. Nikt im nie powie, że nie aktualizowali serii J5. Liczy się biznes, kupować aktualne urządzenia a nie "starocie" z zeszłego roku. Pożyjemy zobaczymy. Ale nie dobrze to wygląda. Nie mam osobiście parcia na androida M bo to co mam mi spokojnie wystarcza. W każdym razie uważam, że ten co najmniej jeden update każdemu się należy. 

@@electro69 powiem jedno szkoda kasy na wymianę.  Zobaczymy co wymyślą za rok. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Samsung J5 na 2016 rok będzie miał metalową ramkę wokoło telefonu, inny jest też kształt baterii co sugeruje, że może mieć większą pojemność (pewnie 2900 mAh). Możliwe też, że będzie czujnik światła (jeśli ktoś rozumie język chiński to potwierdzi lub zaprzeczy czytając obrazki) ;)http://www.#####/pl/aktualnosci/5851/Galaxy-J5-i-J7-z-metalowa-ramka-i-wymienna-bateria.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maddog

Pytanie tylko czy cena wyjściowa następcy będzie podobna do j5 jak miał premierę, jeżeli faktycznie będzie miał 2gb ramu, 16gb na dane, metalową ramkę i inne 'ficzery' to raczej będzie z droższej półki, Samsung nie jest tak szczodry  :P 

Co najśmieszniejsze wyszły nie dawno kolejne 5 calowe budżetowce J3 i On5. J3 u nas w wariancie praktycznie bliźniaczym do J5 i oczywiście nadal na 5.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Dokładnie coś mi się nie wydaje, żeby cena była jak za J5 czyli 849 zł (na początku). Niestety pewnie sobie krzykną 999 zł :). Co do J3, to jest śmieszna sprawa, telefon różni się od J5 chyba tylko tylnym aparatem 8 mpix i brakiem lampy błyskowej z przodu. Według zapowiedzi Samsunga miało być mniej modeli, to właśnie widać jak to wygląda "dziesiątki" praktycznie takich samych telefonów. To samo robi też LG, choćby patrząc na parametry najnowszej serii K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Jesli chodzi o cenę J5 (2015) na starcie..

"Samsung Galaxy J5 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz złotym. Sugerowana cena detaliczna została ustalona na 949 złotych"

Oglądałem fotki J3 (2016) faktycznie różni się tylko tymi szczegółami o których pisze @@electro69 + z tego co jeszcze zauważyłem inna tylna dioda (słabsza?). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi