Skocz do zawartości
andrzejn1

Po update do androida 6.0 przy przeglądaniu stron pokazują się uporczywe reklamy. Jak się tego pozbyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Mam pewien problem, który pojawił się po update do Androida 6.0. Podczas przeglądania niektórych stron internetowych pojawia się załączony poniżej błąd. Nie mogę cofnąć do poprzedniej strony. Pozostaje tylko wyłączenie chroma poprzez użycie "kwadratowego przycisku". Jakieś pomysły jak się tego pozbyć?

post-220674-0-76616300-1453058605_thumb.png

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest żaden wirus. To tylko reklamy... Też tak mam. Ciągle mi to wyskakuję :( Zainstaluj ze Sklepu Play przeglądarkę Mozilla Firefox, a nie będą Ci się wyświetlały te reklamy.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@andrzejn1

Posiadasz roota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest zwykła reklama. Włacza się na przeglądanej stronie i nie można cofnąć do macierzystej strony. Wlasciwie to nic nie można zrobić oprocz wylaczenia przeglądarki i szukania wszystkiego od nowa. Dodatkowo pojawiło się to dopiero po aktualizacji do Androida 6.

Nie, nie mam roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identycznie z tym że na 5.1, czy jest jakiś skuteczny blocker który pomoże bez roota?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@newamadeo

Bez roota niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po zrobieniu downgrade do 5.1 wczoraj wieczorem w trakcie przeglądania strony forum android po raz pierwszy wyskoczyła mi taka strona. Nic nie można było zrobić tylko zamknąć aplikację "internet". Reklama ta nie wyskakiwała mi dopiero gdy otworzyłem stronę forum android w trybie pełnym (wersja komputerowa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

To wszystko złośliwe reklamy (co widać po kulawym j.polskim), @@andrzejn1 kliknij ok i zamknij kartę.

Przeglądarki z adblock: butterfly browser, adblock browser, mozilla, #nochromo i pewnie jeszcze kilka.

Może najpierw wklepcie w google "złośliwe reklamy android" bo na ten temat tutaj na forum jest kilka wątków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyść dane i cache przeglądarki, powinno pomóc

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam LG g4, gdzies musialem kliknac w cos bo co jakis czas na obojetnie jakiej przegladarce cos przegladam, to co jakis czas mnie samo przekierowuje na jakas strone krzak. Stwierdzilem, ze zrobie ustawienia fabryczne, nie pomoglo wiec wyczyscilem telefon i wgralem na nowo soft. Rowniez nie pomoglo wiec olałem temat i podejrzewam, ze nadal by tak bylo, gdyby nie to, ze widze powiadomienia na mailu ze to cos probuje rozsylac spam z mojego konta. Zaden antywirus nie znalazl kompletnie nic takiego... macie pomysl co to moze byc lub na ktorej partycji moze siedziec to dziadostwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi