Skocz do zawartości
Akkirian

[LG G4S] Ile faktycznie ten telefon trzyma na baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam 

Mam pytanie do ludzi którzy posiadali/posiadają ten telefon. Ile on faktycznie na tej baterii 2300 mAh potrafi wytrzymać przy włączonym na stałe 3g czy lte. 
    Pytam się bo się waham :D między nim a samsungiem j5 dual sim. Szczerze bardziej mnie przekonuje LG ale boje się że ta bateria doby nie wytrzyma no i ma teoretycznie słabszy aparat ale to jakoś przeżyje. 

Z góry dzięki za odpowiedź dla ludzi którzy mieli z tym telefonem do czynienia praktycznie.

Edytowane przez kamil79123
    Doprecyzowałem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,posiadam LG g4s od listopada 2015,jeśli chodzi o porównianie do j5,to oprócz aparatu wypada Samsung gorzej,nie wiem jak z baterią,bo niby 2600,ale jednak różnie to bywa,aparat w trybie manualnym w LG jest naprawdę świetny. Co do baterii,to mnie trzyma minimalnie minimalnie 1 dzień z włączonym lte albo 3g ,2-2,5 dnia bez lte w cyklu mieszanym,ekran i procesor w nim jest naprawdę świetny tak na marginesie :) Ogólnie nie ma tragedii z tą baterią,też się wahałem,w sumie trzyma ta bateria jak we flagowcach LG,czyli 1 dzień jak jest cały dzień na lte lub 3g....

Edytowane przez philip83
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moie zdanie jest podobne trzyma mi dobę. Fakt oglądam dużo filmów bo bez tableta tymczasowo żyje w pracy dużo wykonuje połączeń. Mam dwie karty sim i LTE i plus WIFI, Więc dla mnie jest okey.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apropos baterii chyba nie jest tak źle...?

post-244853-0-84416300-1454941009_thumb.png

Edytowane przez kamil79123
    Dodałem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w-ede

Z tą baterią naprawdę dziwnie bywa. Raz żre jak szalony a raz pół dnia utrzymuję ten sam procent. Podczas aplikacji też różnie bywa. Wrażliwy jest z tego co zauważyłem na przeglądanie neta. Na gry i muzykę już tak nie. Zjada mi średnio 1% na 10 min.

Edytowane przez w-ede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo,net żre najabrdziej,ja nie widzę różnicy między nim a g3,które miałem,jeśli chodzi o baterię oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Mi teraz przy samym pisaniu smsów oraz kilkukrotnym zaktualizowaniu pogody  i ekranie na 0% a na dworze 30% po 2 dniach zostało 60% wiec do 4/5 dni na takim uzytkowaniu pociagnie i podobnie miałem na L90 tylko moglem go mocniej uzywac. Tak wiec przy uzywaniu telefonu do pisania/dzwonienia jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie wszystkie smartfony dziś cierpią na słabe baterie przy korzystaniu z neta itd....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@philip83

Generalnie to wszystkie smartfony cierpią na baterii z powodu jasności wyświetlacza i aplikacji w tle. Uwierz, że to, czy masz włączone WiFi czy nie, to nie ma istotnego znaczenia, może 1% dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu bym się zgodził,ale bardziej mi się wydaję,że chodzi o przeglądarkę,np opera żre mi strasznie szybko,inna trochę mniej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi