Skocz do zawartości
Akkirian

[LG G4S] Ile faktycznie ten telefon trzyma na baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z czym byś się zgodził i co to jest ta inna przeglądarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Miro12345

Specjalnie dla Ciebie wyjaśniam:zgadzam się z tym,że głownie ekran i aplikacje a nie sam internet zjadają baterię i co za tym idzie opera jest energożerna a np już chrome mnie osobiście tak szybko nie zjada,opera mini też nie,tylko nie moge się odzwyczaić od tej opery...poczekamy na Androida 6.0 i zobaczymy jak wtedy bateryjka będzie śmigać...

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie pochwalcie sie jaki macie sot?u mnie jakies 3h max

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@bartek1986 przez te literówki nie bardzo wiem co miałeś na myśli...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sot-screen on time czyli w statystykach baterii ile wlaczony ekran

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Tragedia bateria, dzis wykonałem około 30-40 sms/mms i podobnie otrzymałem z 10 min na necie (potem cały czas wyłączony) z 30 zdjęć i 20 min rozmów po 7 godzinach zostało 23 procent ,masakra najgorszy smartfon jaki kol wiek miałem .Co godzinę 10% baterii sprawdziłem co mi zżerało baterie to Ekran 33 % ( jasność dałem na początku 50% ale jak zobaczyłem to zszedłem do 35 % ale przy tych procentach to ekran mdły ) 12% połączenia 10% system 6 % system operacyjny W-fi 4% Sms 4 % aparat 3 % i pare innych ,i jak tu żyć akumulator na plecy ?? Moja Luna jak ją eksploatowałem bardzo mocno po 1.5 roku trzymała 24 godziny na spokojnie ,czy ktoś ma radę za wyjątkiem sprzedażny bo telefon mi odpowiada  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno bateria nie jest najmocniejsza stroną tego telefonu,jednak rzeczywiście ucieka Ci strasznie szybko,mnie wytrzymuje minimum 1 dzień na jednym ładowaniu...Poszukaj na forum androida lub w necie artykułu o oszczędzaniu baterii,być może pomoże jakiś sposób...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Żadnego programy, już nie pamiętam co zainstalowałem ale miał byc do oszczędności baterii a okazało sie ze on sam przez siebie zżerał kilkanaście % więcej ,już nie pamiętam tu czy gdzieś indziej przeczytałem ze gościowi również co godzinę  10%,miałe już komórkę ze jak ja używałem to rano odłączałem od zasilania a na wieczór podłączałem jakoś dawałe radę ale 7 godzin jak tu żyć    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...Może ktoś ma jakiś pomysł...? Czy ktoś ma taki sam problem jak kolega? Piszcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

To post z tego forum 

Napisano 21 styczeń 2016 - 10:07

1 dzień z telefonem za mną a już żałuję. Bateria spierdziela jak szalona ekran na 30% zero internetu tylko same smsy a procenty uciekają nie wiadomo gdzie :/ Wiem, że większy ekran i rozdziałka ale takiej tragedii sie nie spodziewałem. Trzeba było zostać przy L90.

Tez znalazłem ze ten telefon trzyma kilka dni ,chyba jak ktoś go używa jako telefon i mało rozmawia ,a teraz trzeba pisać o smarfonie jako komputerze i wtedy mówić ile trzyma ,nie wiem jak nie zrobie z tym coś bo 7 -10 godzin to za mało 

Teraz mam włączony Wi-Fi ale nie używam przeglądarki tylko chodzę po ustawieniach i z 50%  po dosłownie 10 min spadło 3 % masakra ,co uszkodzony telefon  

Jasność miałem 32% i teraz patrzałem ze ekran zużywa 34 % ,pare godzin temu było 32% zużycia ,teraz dałem na 20 % ale to mdły sie zrobił ,tu nie mam czujnika światła ,w Myphon Luna był problem z Wi-Fi jak sie nie ustawiło w ustawieniach to bateria spadała strasznie i zużycie było na poziomie 44% przez WI-Fi nawet jak nie było włączone ,jak sie ustawiło spadło do 4-6 % ,może tu tez cos trzeba zrobić ,sprawdźcie ile u was ekran generuje baterii,i piszcie może dojdziemy do czegoś   

Ps nie cała godzina i 10 % baterii tylko co chwilkę zaglądam masakra  

Edytowane przez jacula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi