Skocz do zawartości
Akkirian

[LG G4S] Ile faktycznie ten telefon trzyma na baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ekran zużywa 24%,ale bateria tak się nie drenuje szybko,mam też zainstalowaną płatną wersję lux brightness,która wykorzystuje przedni aparat jako czujnik światła,ale mimo wszystko za szybko Ci spada ta bateria...Kupiłeś go nowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

@up

W sklepie X-kom nówka nie śmigana ,a ten program pomógł ci ze masz 24 % miałeś więcej

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej w całości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem,bo od samego początku użytkowania go zainstalowałem...Pewnie cos to daje,mimo wszystko nie mam pojęcia dlaczego tak szybko drenuję baterię,ale skoro to ekran,to może warto było by wypróbować tą aplikacje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Albo po prostu zmniejszyć podświetlenie ręcznie . Ja w pomieszczeniu używam często nawet 0% do 20% max  a na dworze 50% choć w lato zapewne trzeba będzie 90% żeby coś zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ShoRtie Tobie też tak szybko leci bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Teraz to ekran mam na 20% w domu dziś same smsy, kilka fotek i mmsów oraz kilka razy aktualizacja pogody rano odpięty teraz 73% zostało baterii. Przy takim używaniu 3 dni wytrzymał ale i tak co wieczor laduje bo strach gdzies isc bez pelnej baterii .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak go tak porządniej przycisnąłeś,to ile wytrzymał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Witam to co mi poleciłeś lux brightness dren baterii przez wyświetlacz zmalał do około 28 % ale ekran mdły ,pisałem do LG Pomoc poradzili restart systemu ,jak to nie pomoże to wysyłka do nich .Wczoraj bawiłem sie telefonem do 32 % i zostawiłem na noc z 28 % dren ekranu ,rano baterie w ogóle nie spadała , ale bez podłączenia ładowarki  przeglądałem internet parę sms ,a bateria jak by chciała nadrobić nocek bez spadków po kilkunastu minutach spadła do 10 % ,a dren ekranu podskoczył do 36 % ,widać ewidentnie że ekran zabiera az tyle energii,zrobie restart i zobaczę przy ustawieniu ekranu na minimum nie ma zabawy robić zdjęcia bo robi sie po omacku ,a jak ustawie na dobra jasność to mogę pozbyć sie  procentów baterii ,i jak tu żyć  :zabije: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tą aplikację trzeba ustawić dobrze,wtedy działa jak czujnik światła,mogę Ci przesłać plik z moimi ustawieniami,jednak rzeczywiście spróbuj zresetować do ustawień fabrycznych i zobacz jak wtedy będzie chodził a jak nie,to serwis pozostaje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

CZy ktoś ma podobny problem może by sie podzielił może to jakiś błąd fabryczny z tym ekranem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi