Skocz do zawartości
Akkirian

[LG G4S] Ile faktycznie ten telefon trzyma na baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że to wina oprogramowania,zresetuj go i jak nic to nie da,to reklamuj....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Zrobiłem reset ,wczoraj używałem smartfona jak telefon z 30 min rozmów i kilkanaście sms kilka zdjęć parę min internet ,jak wczoraj o 5 rano odłączyłem to teraz mam 68% ,przez noc ani gram %to znaczy jak by go zostawić nie ruszany to pobił by rekord :trololkitty: ,czy coś więcej wiadomo o antku 6 na tego LG    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie cisza,jednak śmiało możesz zaglądać co kilka dni do lg bridge,do końca kwietnia ma być już polski...

Edytowane przez philip83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Dziś napisałem do LG czy im coś wiadomo o 6 ,odpisali ze nic nie wiedzą ,lg bridge ma być polski ?może nie zrozumiałem Antek 6 będzie na Polskę ,czy program w wersji Polskiej ,bo jest wersji Polskiej to rozumiem że miałes na myśli Antka   :trolldad:

Ok teraz przeczytałem ze zrozumieniem  :lol1: Antek 6 ma być do końca kwietnia ,ale to wersja oficjalna czy ?

Edytowane przez jacula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak oficjalny Android 6.0 na Polskę :) Schodzimy z tematu powoli,następne wątki proszę umieszczać w temacie o Androidzie 6.0 :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Dzisiaj mam juz 86godzin w tym 26% telefon nieaktywny i 22%ekran (2,5h)  i zostało 27% baterii.

edit dobiło do 95godzin czuwania i 3godzin ekranu.

Edytowane przez ShoRtie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym wypadku musiałeś praktycznie sporadycznie go używać,ale to i tak niezły wynik :) Mnie przeciętnie trzyma około 1,5 dnia w cyklu mieszanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Same smsy, kilka fotek i 2 razy na dzien aktualizacja pogody czyli takie używanie to u mnie norma ale niestety to 3 godziny ekranu to chyba max co ten telefon wyciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak.Też u mnie ekran max to był 3h.Fajny telefonik ale dobijala mnie słaba bateria i wrocilem do Samsunga J5 który wyciąga 6h ekranu

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Zrobiłem restart chyba pomogło ,też widzę że bateria sie rozkręca to znaczy na początku sie przestraszyłem 7 godz masakra potem było 38 godz  ,ale w tym przypadku używałem smartfona jako komórki rozmowy sms mms trochę neta i zdjęcia,teraz 19 godz tez bez intensywnego użytkowania ,telefon zauważyłem jak daje mu sie we wznaki mocnym używaniem to bateria ma za małą pojemność ,ale jak pisałem jak bedzie mi wytrzymywać od rano do wieczora to kit jej w oko :trollface:     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi