Skocz do zawartości
Akkirian

[LG G4S] Ile faktycznie ten telefon trzyma na baterii?

Rekomendowane odpowiedzi

@@bartek1986 ja myślę,że j5 dlatego trzymał dłużej,bo ekran o mniejszej rozdzielczości,mniejszy ekran i słabszy procesor...pewnie gdyby g4s miał te 2600mah było by niemal idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@philip83 zdaje sobie z tego sprawe jak najbardziej jednak wrocilem do samsunga poniewaz najbardziej to zalezy mi na baterii bo w telefonie korzystam z Internetu ewentualnie fb lub Messenger no i wiadomo zalezy mi też na płynności tel a jeden i drugi tel działa wg mnie plynnie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zapytać czy ktoś z zaglądających do tego wątku próbował włożyć baterię BL-54SH do tego telefonu (wymiary ma chyba identyczne a większą pojemność)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trace

ciekawostka odnośnie baterii
    po aktualizacji tel. dziwnie pokazywał stan baterii trzymał długo np. 90% a po jakimś czasie spadało od razu o 20 - 30%. W telefonie mam dwie karty SIM pierwotnie kartę LTE miałem w slocie 1 a GSM w 2. Ostatnio zmieniłem miejscami karty i obecnie mam GSM slot 1 pod kartą pamięci a LTE slot 2. I teraz najważniejsze telefon normalnie pokazuje stan naładowania czyli spadki są o kilka procent. A dodatkowo przy mało intensywnym korzystaniu - godzina rozmów dziennie kilka sms i 4 - 5 sprawdzeń poczty bateria wytrzymuje 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o tych bateriach :

http://pl.aliexpress.com/item/3pcs-lot-BL-49SF-BL-49SF-3200mAh-Replacement-Battery-for-LG-G4-Mini-G4C-G4S-H735T/32673195893.html

http://allegro.pl/bateria-jiayu-g4-g4c-g4s-akumulator-3000mah-i6229045685.html?reco_id=3f5951a8-479b-11e6-98f8-56847afe9799&ars_rule_id=201

A czasem bateria od LG G4 nie pasuje. Patrzylem na zdjecia w internecie i tam chyba pierwszy i ostatni pin to + i - moze ktos to potwierdzic kto ma lg g4???

Edytowane przez krychol83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten drugi link to bateria do telefonu Jiayu G4 /ciach/

A w tym pierwszym jest napisane, że posiada porównywalny czas pracy i czuwania (a napisana wartość pojemności o niczym nie mówi, równie dobrze można zamiast 3200mAh może być napisane 100000 mAh)

Edytowane przez bartekc00
    link do konkurencji - usuwam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisane jest g4 g4c g4s w tym drugim linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o tych bateriach :

http://pl.aliexpress.com/item/3pcs-lot-BL-49SF-BL-49SF-3200mAh-Replacement-Battery-for-LG-G4-Mini-G4C-G4S-H735T/32673195893.html

http://allegro.pl/bateria-jiayu-g4-g4c-g4s-akumulator-3000mah-i6229045685.html?reco_id=3f5951a8-479b-11e6-98f8-56847afe9799&ars_rule_id=201

A czasem bateria od LG G4 nie pasuje. Patrzylem na zdjecia w internecie i tam chyba pierwszy i ostatni pin to + i - moze ktos to potwierdzic kto ma lg g4???

żaden chiński zamiennik nie pociągnie dłużej niż oryginalna bateria. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zastosowanie oryginalnej baterii LG BL-54SH ma pojemność 2540mAh i według specyfikacji dostępnej w internecie wymiary identyczne z baterią BL-49SF stosowaną w tym telefonie. Sam tego nie sprawdzałem dlatego pytałem o to kilka postów wyżej. Baterie w tych samych wymiarach o większej pojemności 3000mah czy nawet 5000mah to kłamstwo.

@@krychol83 z opisu twojego konta wynika że posiadasz G4c, a to całkiem inny model, ten wątek dotyczy modelu G4s więc prawdopodobnie Ty i tak posiadasz baterię BL-54SH o pojemności 2540mAh.

Największa pasująca prawdopodobnie do obu telefonów bateria to LG BL-54SG o pojemności 2610mAh, ale w europie niedostępna, a jej zakup przez internet wiąże się z wysokim ryzykiem otrzymania podróby.

[Dodano: 14 lipiec 2016 - 15:56]

Pytanie do wszystkich posiadaczy G4s: Czy moglibyście się pochwalić swoimi wynikami SOT (Screen-On-Time) i całkowitym czasem życia na baterii? Chciałbym się dowiedzieć czy bateria w tym telefonie to nieporozumienie czy może da się z tym żyć, bo zastanawiam się nad jego zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@krychol83:

Wszystko się zgadza.

Jiayu robi telefony o oznaczeniu G4, G4s i G4c - taka zbieżność nazw po prostu.

Wpisz sobie w wyszukiwarce Jiayu G4s, Jiayu G4c to zobaczysz, na stronie która moderator oznaczył jako "link do konkurencji - usuwam" , że oprócz nazwy słuchawki Jiayu nie mają nic wspólnego z LG.

BTW:

@@bartekc00: wiem, że nie jest mądrą rzeczą dyskutowanie z moderatorami, ale... czy usunięcie linku do ##### było konieczne ?

Patrząc obiektywnie na forum, to w dziale G4s niewiele się dzieje, dlatego zastanawiam się, czy rozsądnie jest zniechęcać osoby którym się odrobinę chce by napisać kilka słów, przez cenzurowanie ich wpisów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oba telefony LG G4s oraz LG G4c i bateria z LG G4c nie pasuje do LG G4s bo ma inaczej wyprowadzone piny napięciowe. Jest to BL-54SH

Możliwe ,że bateria z LG G4 pasuje ale tego nie sprawdzalem

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi