Skocz do zawartości
borkush

[LG G3] Jaka słuchawka bluetooth?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zdecydowałem się na założenie tego tematu, ponieważ mam problem. Otóż nie wiem jaką słuchawkę bluetooth wybrać do mojego G3. Zależy mi na tym, abym mógł też ładować ją sieciowo, a nie tylko przez gniazdo zapalniczki. Budżet jaki chcę przeznaczyć na zakup tego akcesorium to około 100 zł.

Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Ale od kiedy sluchawki bt sa ladowane z zapalniczek? Ja zawsze widzialem ladowarku sieciowe do nich w zestawach. Ja mam leciwa Nokię bh-600 z procesorem dsp i dziala mi juz 8 lat. Przezyla 5 telefonow i z kazdym daje super dzwiek.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Nowe modele są ładowane też z gniazda zapalniczki.

Przykład Plantronics Voyager Legend: Ładowarka USB/kabel do PC + ładowarka magnetyczna

Adapter do ładowarki samochodowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plantronics Discovery 975SE używam i jestem bardzo zadowolony. Czysty dźwięk, szybko się paruje i ma etui, które jest dla niej power bankiem. Zapominam o ładowaniu na kilka tygodni, Bardzo wygodna i pomimo braku kabłąka nigdy mi z ucha nie wypadła. Polecam miałem ją z notem 2 a teraz bezproblemowo z notem 4. Twoj budżet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@maximus250

Za 975 pokazuje mi 350 zł :< Zastanawiałem się nad czymś takim. Ciekaw jestem opinii Waszych. Ktoś coś słyszał na temat tej słuchawki?

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Up

Bardzo dobra słuchawka z funkcją Multipoint, czyli dwa telefony jedna słuchawka. Możliwość odbioru - odrzucenia połączenia komendami głosowymi, dobry czas działania i świetny mikrofon.

Jednak dla mnie mocowanie w uchu jest bardzo nie wygodne, dlatego wybrałem Voyager Legend.

Musisz przymierzyć i sprawdzić jak Tobie będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem w szoku ja kupiłem 3 lata temu w euro agd za 100 pare swoją a teraz cena jak za edge. na szybko znalazłem ją za 245

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odbiegnę od tematu, ale rzucił się komuś w oczy jakiś soft gdzie można zamienić podwójne kliknięcie guzika odbierz na słuchawce nie na połączenie z ostatnim wybieranym numerem tylko na np. włączenie aplikacji która pozwoli na głosowy wybór osoby z kontaktów do której chcemy zadzwonić.

Chodzi mi o jakieś softowe rozwiązanie aby moc dzwonić do dowolnego kontaktu z bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

PS. niestety mam starą słuchawkę która nie obsługuje A2DP i potrafi współpracować tylko jako słuchawka rozmów (np. muzyki na niej nie puszczę, jak na nowszych słuchawkach).

Edytowane przez GChmurka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gleus

Bardzo ciekawy temat, właśnie dzisiaj wyłapałem 200 złotych i 5 punktów.  :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Dobrą słuchawkę za 200 zł kupisz i nie musisz dopłacać punktami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi