Skocz do zawartości
borkush

[LG G3] Jaka słuchawka bluetooth?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że chcesz mnie przekonać do Plantroniksa :)

Produkty powiązane, nie znaczy, że są w zestawie.

Opis i dane http://www.oleole.pl/zestawy-bluetooth2/plantronics-m55.bhtml#opis - jedna wkładka douszna. Nie bez przyczyny są oddzielne oferty i aukcje z zestawem akcesoriów. W gruncie rzeczy potrzebuję jednej wkładki, ciekawe czy ta domyślnie dołączona jest pasującą do mnie?...

No ale ok, po dalszych zabiegach "regeneracyjno-czyszczących" moja Jabra odżyła (zobaczymy na jak długo) i w sumie jedyne czego w niej mi będzie brakować to zasięgu, dlatego przeglądam oferty słuchawek z Blufiut 4.0. Póki co wciąż odnajduję się wśród produktów Jabra :] Classic, Mini, Boost... Wszystko w cenie koło 100 zł, nawet na Allegro jest jedna Stealth za 155 zł, ale bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy
    Widzę, że chcesz mnie przekonać do Plantroniksa

Nie koniecznie.

Miałem już kilka słuchawek BT i z tego producenta jestem naprawdę zadowolony.

Gdyby Nokia robiła "duże" słuchawki, to też bym rozważał zakup.  

A sama firma jest bardzo znana w sektorze biznesowym, jako solidna.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy kupowałem Extreme to był jakiś Plantronics, który mi się bardzo podobał, ale zabijał ceną. Zresztą Extreme i tak wyrwałem od prywatnego sprzedawcy 25% taniej niż gdziekolwiek indziej. Dziś dwie stówy za słuchawkę wydaje mi się dużo, bo mam trochę inne koszta i wydatki życiowe. Niemniej jednak jeśli ta Jabra padnie to drugą kupię też Jabrę - przekonała mnie trwałością po zalaniu deszczem i mam nadzieję, że firma trzyma "ton" jakości. Dodam, że upadła mi wiele razy i nadal działa. Bateria po pięciu latach bez zarzutu.

Być może zaraz odziedziczy ją po mnie ktoś w domu a ja kupię Jabrę z Bluetooth 4...

To jest fajne: http://www.jabra.pl/bluetooth-headsets/jabra-steel, ale cena chora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Twoje pieniądze i Twój wybór. 

Ja polecałem tylko to z czego jestem bardzo zadowolony, a kilka firm przewinęło się przez "ucho".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, dzięki za wszystkie propozycje i wartościowy punkt odniesienia. W sumie po pięciu latach i tak sprowadziło się wszystko do dwóch tych samych firm. Kiedyś chciałem Plantronicsa, ale nie wyrobiłem, dziś znów przeważa u mnie Jabra :)

Gdyby ktoś chciał jeszcze się wypowiedzieć to zapraszam, niniejszym podbijając temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem Plantronicsa explorer 10 i byłem z niego bardzo zadowolony, ładowałem raz na tydzień, ale to zależy od rozmów, Ogólnie to bardzo fajnie się z niego korzystało, dopóki nie zgubiłem.

Teraz mam Plantronics explorer 50 i tez jestem bardzo zadowolony. Czego chcieć więcej, droższej ie potrzebuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecicie dobrą stronę, gdzie na zasadzie tabeli można porównać taki osprzęt pod względem specyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już Jabrę Boost (wyrwałem od prywatnego sprzedawcy za miłą cenę) i jestem zadowolony. Jakość dźwięku bardzo dobra, choć zależna kto co ma po drugiej stronie, a baterię ładowałem ostatnio tydzień temu i jeszcze ma 50%. Rozmawiam prawie codzień po przynajmniej kilkanaście minut.

W uchu leży świetnie - Ear Gel jest miętszy od tego z poprzedniej Jabra Extreme, gdy źle założona potrafiła boleć po dwóch godzinach.

Przełączniki trochę twarde, ale może się wyrobią.

Nie obcykałem jeszcze o co chodzi z regulacją głośności, tzn.: poprzednia słuchawka wyświetlała pasek głośności przy naciskaniu przycisków, ta tego nie robi. Może to jakiś bug albo kwestia ustawienia.

Na minus podam to, że Boost jest... błyszcząca. Oczywiście wiedziałem o tym podczas kupna, ale nie było w stanie mnie to zniechęcić.

Edytowane przez zenonPorada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stało się... Zgubiłem Boosta i nie mam już Extreme. Szukam nowej słuchawki w cenie do max 150 zł, najlepiej koło 100 zł. W sumie potrzebuję takiego drugiego Boosta tylko z kilkoma innymi cechami:

- włącznikiem przesuwanym do przodu, co jest wg mnie intuicyjne oraz wydzielonymi przyciskami głośności

- brakiem komend głosowych

- miękkim eargelem z "haczykiem" (ten w Booście był bardzo wygodny)

- ładowarka w zestawie niekonieczna, mam inne.

Co dziś polecicie?

Miałem na oku Jabra Talk 2, ale zniechęciły mnie złe opinie. Mam na oku Plantronics Explorer 500 ale zniechęca mnie cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi