Skocz do zawartości
Ziominho

Czy warto zmieniać w telefonie ROM?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio Galaxy j5 i chciałbym się dowiedzieć jak zmienić w nim system i czy WGL warto oraz na jaki. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Edytowane przez Aleksandra
    Poprawa tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - J5 ma Lolipopa i jest to najnowszy OFICJALNY ROM na ten telefon, po drugie - jest na tym forum dział Samsung i tam wypadałoby najpierw zajrzeć a po trzecie - zmień/edytuj tytuł posta...bo jest niezgodny z regulaminem   :hammer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim czy ktoś pomògłby mi zrootowac ten telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Jest temat o tym, autorstwa użytkownika @@japier12 to sobie zobacz, tam wsio jest napisane. Tylko musisz mieć na uwadze, że rootując, knox nabijesz, i nici z gw.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@@Ziominho

Root = brak gwarancji ... po co chcesz go rootować ?, bo jak na razie czytając Twoje wypowiedzi to chyba masz małe pojęcie na temat systemu android, żeby się bawić w takie rzeczy, czy może się mylę w tej kwestii ? :)

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację ziomus. To w takim razie jak mogę usunąć programy, które są wgrane na samym początku i na chwilę obecną nie mogę ich usunąć w ustawieniach, albo jak zmienic efekt wygaszenia ekranu poprzez naciśnięcie klawisza blokady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Bez roota to raczej nie usuniesz aplikacji systemowych. Tutaj masz link do podobnego pytania jak Twoje przeczytaj: http://forum.android.com.pl/topic/224387-odinstalowanie-systemowych-aplikacji-bez-roota/

Co do drugiego pytania to chodzi Ci o to, żeby był inny efekt "gaszenia" się ekranu ? ... chyba nie ma takiej możliwości, że ten "efekt" można było by zmienić w opcjach telefonu na inny ... jeśli to o to chodzi o czym myślę :) to są programy ze sklepu google play gdzie można ten efekt zmienić.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czy macie jakieś porady jak zmodyfikować ten telefon aby był bardziej wydajny i ogólnie lepszy? Albo co zrobić ab6 mieć pełną kontrolę nad telefonem czyli chciałbym żeby każdy proces jaki odbywa się w telefonie następował tylko za moją zgodą bo aktualnie jest wiele aplikacji które uruchamiają się samowolnie

Edytowane przez Ziominho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root + aplikacja Greenify :)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi