Skocz do zawartości
Rockstarr

Android 6.0 Marshmallow dla HTC One M8 - wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że poprzedni wątek już nieco się zdezaktualizował, to możemy dyskusję na temat nowego systemu dla M8 prowadzić tutaj :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Notatka od Moderatora: DeTeMoto
    wykrzyk.png Połączyłem dwa wątki założone w tym samym czasie. Nie ma sensu dublowania tematów.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co tylko użytkownicy T-Mobile potwierdzili otrzymanie aktualizacji.
    Ktoś wytłumaczy dlaczego Plus i Play, gdzie soft jest czysty nie dostał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dostała także i wersja Unlocked - widać taka polityka HTC, zapewne jeszcze dziś nieco później aktualizacja się pojawi. Jak wrażenia z użytkowania u tych, którzy wgrywali wczoraj system z udostępnionego pliku? Są jakieś zauważalne różnice w funkcjonalności, działaniu, żywotności baterii?

Edytowane przez Rockstarr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ich polityka w ogóle jest do bani.. Obiecywanie, łamanie danego słowa potem wypuszczanie zbugowanego softu (pamiętamy okrojony soft T-Mobile i z tego co kojarzę z jakimś bugiem, przez który wstrzymali i później znowu puścili aktualizację). Nasuwa się pytanie co tym razem ;) korzystając z okazji bo pewnie w tamtym wątku nie dostanę odpowiedzi, więc wklejam pytanie tu:

Jeśli pojawi się aktualizacja i przejdzie cały proces instalacji. Będę chciał zrobić małe czyszczenie telefonu, zgrać wszystko z karty na dysk, żeby ją potem formatować jako pamięć wewnętrzną. Zrobi się kopia zapasowa już na 6.0 i teraz pytaniem jeśli wykonam przywrócenie i czyszczenie telefonu bez hard resetu to ponownie zainstaluje mi się już 6.0? a potem z kopii przywrócę wszystkie programy i ustawienia? polecacie w ogóle taką metodę. Od kupna telefonu instaluję wszystkie aktualizacje bez resetu i czyszczenia, nie mam żadnego problemu, ale chyba warto w końcu go trochę przeczyścić  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzac na screeny o aktualizacji z T-Mobile zauwazylem ze dostaja okrojona wersje
    bo wersja ktora pobieralem dwa dni temu i instalowalem ma 1,6GB a na screenie wyraznie widac1,06GB

Co do pierwszych wrazen :
    -jak by plynniejsze dzialanie ( ale moze to efekt placebo)

-bateria wydaje mi sie ze faktycznie lepiej trzyma ( wczoraj rano odlaczylem od ladowarki i caly dzien a to aktualizacje apek a to jakies zmiany w ustawieniach ogolnie jakas tam zabawa i do okolo 20 zeszlo mi 30%)

-chwilowy brak kompletnego tlumaczenia przy wcisnieciu VOL + - , po restarcie sie naprawilo

-podoba mi sie opcja szczegolowego dostosowania powiadomien w konkretnej aplikacji ( w lilipoppie draznilo mnie ze mimo ustawionych bark powiadomien nadal wyskakiwalo mi okienko z trescia wiadomosci z WhatsApp, teraz po ustawieniu pojawia sie tylko ikonka na gornej belce)
    -niestety nadal nie laczy polaczen z tego samego numeru, w historii polaczen bez roznicy czy sa to przychodzace wychodzace czy odebrane z tego samego numeru w wiekszosci sa jako osobna pozycja,bo zdaza sie ze mam dwa polaczenia z tego samego numeru i jest to w jednej pozycji i obok mala cyferka 2 ( na gorze przy Ksiazce tel mam zaznaczone "ostatnie rozmowy" pamietam ze KK ladnie sie to laczylo)
    -brak mozliwosci laczenia kontaktu z kontaktem z fb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12

Dla mnie po 2 dniach użytkowania zmiany na +. System działa płynniej, animacje są jakby trochę bardziej dopracowane. Bateria lepiej trzyma z tego co obserwuję. Podoba mi się tryb Nie przeszkadzać. Wszystko do tej pory hula idealnie.

Tapatalking Swiftem z M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Zawsze brand T-Mobile miał aktualizację dzień lub kilka godzin wcześniej, więc nie ma co się dziwić.

Nie warto formatować karty jako pamięć wewnętrzną, co było już wielokrotnie pisane. Warto wykonać kopię aplikacji, np. przez Helium i danych, a następnie wykonać full wipe i przywrócić co potrzebne.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie odbyłem rozmowę z supportem HTC Polska z Panem Adrianem K. na temat dokładniejszego terminu aktualizacji dla CID__032. I teraz uwaga. Wg informacji którymi dysponuje HTC Polska, prace nad Androidem 6.0 dla naszych M8 są cały czas w toku i aktualizacja jest planowana za 8 tygodni. I nic nie wiedzą na temat dzisiejszej aktualizacji na terenie Polski. To nasze HTC Polska to jest jakiś żart. 

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewien problem. Po ściągnięciu aktualizacji telefon przeszedł do recovery stockowego, pasek postępu zaczął się ładować po czym wyświetlił się czerwony wykrzynik i musiałem zresetować telefon. Co może być przyczyną? Brand T-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi