Skocz do zawartości
Soren

Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Soren
    Napisano (edytowane)

Link do Chrome: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome

Link do Chrome Beta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chrome.beta

Czy wam też mimo zalogowania w Chrome (zarówno na pc jak i na androidzie) do konta google nie wyświetla w telefonie zakładek z komputera?

Kiedyś wyświetlało.

Edytowane przez paaulo
    poprawiłem linki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dole masz taki magiczny przycisk ktory zmienia wyswietlanie z zakladek mobilnych na zakladki pc. No i musisz byc zalogowany na pc w chrome zebys mial swoje zakladki.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Jaki przycisk? Szukam szukam i nie widzę... Na PC jestem oczywiście zalogowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wini
    ...Czy wam też mimo zalogowania w chrome (zarówno na pc jak i na androidzie) do konta google nie wyświetla w telefonie zakładek z komputera?

Kiedyś wyświetlało.

Zakładek czy adresów w otwartych kartach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavco

Szukam w szukajce tematu odnośnie przeglądarki (pojedyncze posty, gdzieś tam znalazłem, ale brakuje jednego konkretnego tematu).

Jak wiadomo, właśnie Chrome Beta zamienił się w Chrome. Ogólnie jestem zadowolony z tej przeglądarki, karty i przechodzenie między nimi oraz synchro zdecydowanie na plus.

Na minus:

- pasek adresu: powinien się chować, w ogóle to zrobili by taką przeglądarkę, że pasek adresu jest w miejscu górnej belki systemowej (cóż, każda dodatkowa przestrzeń na małych ekranach jest na wagę złota), miałem nadzieję, że to zrobią...

- wersja komputerowa stron: czy ja za każdym razem po odpaleniu od nowa chrome muszę te funkcję on nowa ustawiać ???? W ustawieniach w cholerę funkcji jakoś da się bez problemu ustawić raz na zawsze.

-tworzenie nowej karty: ok nie jest źle, ale powiedzmy, że mam 3 karty, no to łapię krawędź ekranu i sobie ładnie przeskakuję 1,2,3, a potem ściana, dalej nie ruszy i tu gestem przeskakiwania powinno być tworzenie nowej karty ( nie musiał bym klikać przycisk karty i potem nowa karta)

- flash: na razie nie działa, choć w sumie mi to zwisa i powiewa, reklamy nie działają :D

- przeskakuję między kartami i od nowa ładuje mi stronę, wyjdę z chrome, wejdę to samo, ładowanie od nowa( za dużo tego,jakby nie można było w pamięci przechować)

To nie są jakieś duże rzeczy do zrobienia by poprawić to, dziwę się jak oni stockową przeglądarkę zrobili(naprawdę udaną), a teraz jakoś przy chrome olali takie szczegóły, które naprawdę psują robotę. Szczerze to mogłaby zostać stockowa przeglądarka z tymi fajnymi zakładkami chrome'a.

Pracuje się na chrome całkiem fajnie, ale chwilami to jestem trochę zdegustowany tymi niedoróbkami :zdegustowany:

Edytowane przez slavco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym protestowal, ale ściagne to wymusza zamknięcie i tyle... Firefoxa nawet nie ściagne bo jest nie dostępny dla Galaxy tab 2, gdyż tak mam podmieniony plik.

Wysłane z mojego GC TAB A73 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

U mnie w ogóle nie można zainstalować. Po zalogowaniu do Google Play informuje że aplikacja jest niezgodna z moim urządzeniem P990.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnieliście dodać, że Google Chrome jest dla urządzeń z Androidem 4 i nowszym, więc póki co jak ktoś ma ICS, to może używać Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ...

- przeskakuję między kartami i od nowa ładuje mi stronę, wyjdę z chrome, wejdę to samo, ładowanie od nowa( za dużo tego,jakby nie można było w pamięci przechować)...

nie wiem czy to wina chrom, ale wydaje mi się, być może się mylę, że to raczej wina systemu, a dokładnie źle działającego multitasking'u

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skco

Instaluje na ICS 4.0.4 pojawia mi sie informacja "Brak ważnych funkcji wymaganych do uruchomienia Chrome. Instalacja jest niekompletna lub niezgodna z ta wersja Androida" Mam najnowszy CM9. Beta chodzila bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi