Skocz do zawartości
Soren

Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, noorus napisał:

@MarcinSerwiński a oszczedzanie danych masz włączone czy wyłączone? 

Próbowałem z włączonym i wyłączonym. Nic nie pomaga. Wszystko już sprawdziłem i nie wiem jak powrócić do poprzedniego wyglądu wyszukiwania☹️ dodam że w trybie incognito jest po staremu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facet_

Szanowni forumowicze ręce mi opadły i już nie wiem jak rozwiązać mój problem. Mam stronę ze zdjęciami filmem kamerkami i jedyną przeglądarka która sobie z tym radzi to chrome. I tu najważniejsze , nie mam pojęcia jak uruchomić chrome na pełnym ekranie. Może jest jakaś wersja chrome co da radę . Może jakieś ustawienie , może nakładka na andka, może motyw minimalizujący pasek zakładek i pasek adresu . Pomóżcie proszę . Używam v71 a andek 7. Dodam że coś jak TV box na pełnym andku więc nie ma dostyku tylko mysz i klawiatura .

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@facet_ To jest funkcja systemu a nie konkretnej aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facet_

Nie bardzo się zgodzę , w opera czy VIA posiada guzik ale one z kolej nie radzą sobie z iframe. Ale może masz jakieś rozwiązanie żeby chroma zmusić do zminimalizowania paska zakładek i paska adresu ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Jak ustawić przeglądarkę aby nie pojawiał się adres strony w wyszukiwaniach? Chodzi dokładnie np o ten zielony adres strony. Wcześniej czyscilem historie itp i pomagało na stałe, teraz już nie działa. Np pod hasłem ppe widoczny jest adres strony, a potrzebuję aby nie był widoczny. b08d7a11e44e10febe3743f4d3e5f222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można mała podpowiedź gdzie znajdę tą dezaktywacje tej opcji z adresami stron?

dodana zawartość

Nadal nie widzę tej opcji, ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k_mis

Witam. W Chrome 72 jest funkcja która pozwala mieć pasek opcji na dole co jest dla mnie bardzo wygodne.  Ale mam problem z tym, że zamiast zaznaczyć enabled "chrome-duet" w chrome://flags page muszę zaznaczyc disable. Resetuje przeglądarkę i mam pasek na dole, do ponownego uruchomienia. Ktoś ma też taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego jest tak że jak zresetowałem Chrome, to miałem pasek na dole, a po kolejnym resecie jest już normalnie ? Jak dać na dół?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Ja w ogóle nie mogę znaleźć w ustawieniach tej opcji aby pasek adresu i kart był na dole. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi