Skocz do zawartości
artikobra2

Marshmallow 6.x dla Z5c - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

1kjan

Czy u Was działają moduły Xposed? U mnie po przejściu z LP na MM właściwie nie działa żaden moduł. Owszem, można zainstalować moduły i zafajkowac ale nie działają. Graviy Box nie działa i to mnie najbardziej boli. Jest na to sposób?

Edytowane przez 1kjan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyskoczyła mi aktualizacja 7 aplikacji w tym właśnie yanosika no to zrobiłem może pomoże i o dziwo BT już się nie włącza od tego czasu. Widocznie coś w tym jest ze yanosik kolidowal z BT. Aczkolwiek patrzyłem w ustawieniach yanosika i mam włączone yanosik connect ale BT nie nie włącza samoczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie i panie ja mam pytanie.z innej beczki a mianowicie czy jest możliwość zastosowania takiego ekranu blokady jak np w xperi x gdzie ekran blokady jest czarny a zegarek i data  mają grafikę tapety która jest ustawiona na ekranie startowym i odblokowuje się telefon przesunieciem palcem w lewą stronę proszę o sugestie motywy próbowałem ale to nie to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@featon_

Był problem z tą aplikacją i bt bo sam go miałem jak ją odinstalowałem problem zniknął 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze ktos to rozkminil a mianowicie taka sprawa. Mam zainstalowana aplikacje GSam Battery Monitor. Wchodzac w ustawienia, batria, zurzycie i tam pokazuje mi czas pracy na ekranie 4.30 h na ekranie. W programi GSam Battery pokazuje 5h albo 5.30 h. Wie ktoś skąd taka różnica?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może mi ktoś powiedzieć gdzie w z5c można ustawić automatyczne wybieranie sieci ?? Po wejściu w "Ustawienia sieci komórkowej" widzę preferowany typ sieci (czyli po wejściu w te ustawienie jest LTE, WCDMA itd.) oraz "Usługodawcy" i tu mogę wybierać tylko ręcznie i nigdzie nie widzę opcji aby automatycznie wybierało...

W instrukcjach dla z3c http://support.sonymobile.com/pl/xperiaz3compact/userguide/selecting-mobile-networks/ i z5 dual http://support.sonymobile.com/pl/xperiaz5dual/userguide/selecting-mobile-networks/ jest wybieranie trybu ale dla z5c nie widzę http://support.sonymobile.com/pl/xperiaz5compact/userguide/internet-and-messaging-settings/...

Pytanie jest do wersji andka 6.0.1 gdyż egzemplarz nie jest z polski i nie ma jeszcze oficjalnie 7.0 a telefon zachowuje się dziwnie i po zrobieniu kopi danych spróbuję go przywrócić do ustawień fabrycznych i jeśli to nie pomoże to raczej będzie odsyłany na gwarancje wiec nawet nie aktualizuje systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

Trzeba wejść w Ustawienia/Więcej/Sieci komórkowe  i wcisnąć Usługodawcy. Telefon zacznie szukać dostępnych sieci i jak znajdzie to dopiero wtedy widać opcje wyboru Automatycznie lub Ręczne wyszukiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi