Skocz do zawartości
K9G

Nexus 6P - ładowarki przewodowe/bezprzewodowe, kable, przejściówki itd.

Rekomendowane odpowiedzi

rakers

@haTTORI_Hanz0 Dobry wybór. Zanim jeszcze kupisz zobacz produkty http://www.aukey.com.pl/ aukey. Oni się specjalizują też w akcesoriach do samochodu. Jakbyś miał miernik na USB, mógłbyś sprawdzić sprawność ładowarki i kabla do samochodu.

Masz pytania dawaj linki i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

Wiem, że ładowarka wygląda tandetnie ale ma plus, który jest dla mnie istoty - ok 6cm, co pozwoli mi ją wpiąć do gniada i zamknąć schowek, który jak jest otwarty to przeszkadza mi w tunelu środkowym:)

Jak jadę samochodem i potrzebna mi jest nawigacja to całą drogę jest telefon wpięty w ładowarkę. 

Nie wiem czy lepiej cały czas jechać na ładowarce czy przed końcem drogi (ok 30 min) podłączyć i dobić do pełna.

Nie chce kupić złej ładowarki - bo taką mam i o ile do nexusa 5 było ok to tutaj może nie wystarczyć bo to jakaś tandeta była.

I osobiście wolę ładowarkę z dwoma portami USB bo lepiej, żona ma A3 2016 i power banka też będę mógł w razie czego doładować. 

Co do kabla to nie wiem czy kable (dwa oryginalne z Nexusa 5) warto mi wymieniać na coś innego czy tylko przejściówkę kupić. Kable i tak cały czas mam wpięte w komputer (dom/praca)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Możesz doładowywać ile chcesz. Nie ma to znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Jak kolega wcześniej polecam ładowarkę Aukey. Ma szybkie ładowanie, a moja wersja dodatkowo dwa porty USB A z QC 2.0. Jedyna wada to, że nie ma żadnego podświetlenia że ładuje

Wysłane z mojego Pixel XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Powinna ale ja bym polecał firmę aukey. Mam i sprawuje się świetnie.

Wysłane z Google Nexus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh niestety jednak wolno ładuje, hm@Smykoo a nie lepiej dopłacić te 20 zł do tronsmarta ?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie wiem czy to przez jakiś update czy co to się podziało ale telefon nagle szybko ładuje się po podłączeniu zwykłym kablem USB 3.0 do wejścia USB w radiu samochodowym (dotychczas było tylko wolne ładowanie) to samo jest jeżeli podłącze telefon zwykłym kablem do tej sieciowej przejściówki USB (nie USB-c) czyżby Google w końcu wysłuchało naszych próśb ? A chciałem na dniach zamawiać ładowarkę samochodową za 90 zł

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem taką ładowarkę

BlitzWolf BW-C10 54 W

oraz taki kabel:

BlitzWolf Typu C Kabel USB

Według opisu powinno działać szybkie ładowanie niestety w samochodzie mam info tylko o Ładowaniu. Dodatkowo jeśli jest uruchomiony spotify + mapa + połączenie z BT z radiem + yanosik to telefon ładuje się chyba z 5 godzin... 

Telefon to Nexus 6P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi