Skocz do zawartości
YoToo

Nie daje się wgrać polski B183

Rekomendowane odpowiedzi

YoToo

Ok, zrobię - co mi tam, może nie udupię fona ;-)

Zrobiłem backup programów i ustawień, wipe cache i format factory, a teraz właśnie wgrywam na nowo czysty FW B181. Na razie idzie. Jak skończy, zajrzę co CUSTOM.BIN i zobaczę co tam będzie.

--

Zresetował się, nie ma animowanego logo Huawei tylko napis ANDROID. Będę pisał co dalej.

--

Ruszył. Wybrałem j.polski i ustawiam go.

--

Jest "goły i wesoły"
    3784401700_1453485840_thumb.jpg

Sprawdzę co siedzi w CUSTOM.BIN.

(PS: pojawiła się pamięć wewnętrzna ! :D)

--

Wgrałem "ROOT BROWSER". Niestety w katalogu /DATA  .... nie ma nic :( . Nie ma żadnego pliku, a miał być CONFIG.BIN.

9096899700_1453486724_thumb.jpg

CO dalej?

--

Ok, zapomniałem zrootować :D. Sprawdzę i dam znać.

Edytowane przez YoToo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ITF_XDA

Brak bootscreena od Huawei jest normalny, trzeba najpierw przywrócić belkę ;). A o nazwie tych folderów możesz się dowiedzieć innym sposobem: Wpisz w aplikacji telefonu kod *#*#2846579#*#* ---> ProjectMenu ---> Network setting ---> 4. Operator and country info ;). W Operator Name masz nazwę pierwszego foldeur, w Country name masz nazwę drugiego ;).

[Dodano: 22 styczeń 2016 - 19:30]

P.S. Teraz zobaczyłem że nie masz ROOT. Niestety do zmiany nazwy tych folderów i do wyświetlenia zawartości folderu /data musisz mieć ROOTa. Potem jak chcesz możesz zrobić unROOT, ale do zmiany folderów ROOT musi być ;).

[Dodano: 22 styczeń 2016 - 19:31]

P.S.2. Czyżby folia poliwęglanowa? ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    YoToo

WOW! No, chłopie, moje wielkie uznanie dla Twojej wiedzy co i jak, żeby Y530 postawić na nogi. Telefon jak nowy :D . Wszystko jest, pamięć wewn. jest, karta SD jest, motywy działają, belka być..... Super!

!!! WIELKIE DZIĘKI !!!

ad PS2: Tak, jakaś folia. Chyba poliwęglanowa. Dawno zakłądana i nie pamiętam co tam naklejałem na ekran :)

Edytowane przez YoToo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ITF_XDA

Bardzo cieszę się że mogłem Ci pomóc ;). Jakbyś miał jakieś jeszcze problemy z Y530 to zapraszamy na to forum lub na forum XDA - też tam jestem - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=7170067 :). Dziękuję za te miłe słowa, ale wiedz że moja wiedza nie bierze się z nikąd, a z doświadczenia - urządzenia mobilne developuje od 5 lat, tak więc zawsze trening i wytrwałość dąży do celu :).

Pozdrawiam serdecznie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi