Skocz do zawartości
Mark1991

Zniknęła część pamięci wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Posiadam telefon Pentagram Monster x5 PRO ostatnio karta SD była w serwisie i wczoraj wróciła. 

Telefon dysponuje 1,5GB pamięci na aplikacje i 789MB pamięci która jest również wewnętrzną telefonu ale działa jak karta SD, gdy nie miałem zwykłej karty pamięci to wszystko mieściło się na tej dodatkowej i jeszcze 50MB wolnego było + około 220MB wolnego w pamięci wewnętrznej. Dziś wróciła karta i jest problem, instaluje dokładnie to samo co wcześniej i bez Firefoxa, Pocketu i Gry Google Play mam już tylko ~185MB wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej i sklep krzyczy że mało pamięci oczywiście wszystko co się da tak jak poprzednio mam przeniesione na kartę SD. 

Jak to możliwe że instalując DOKŁADNIE TO SAMO mam tak dużą rozbieżność i jak to naprawić? Próbowałem już CCleanery itp ale to nic nie pomaga, oczywiście chcę uniknąć wipe. 

Załączam screen zakładki pamięć, jak dodam wolne miejsce i zajęte przez aplikacje to nie zgadza się z ogólną pamięcią, właśnie tych ~70MB które się nie zgadzają tak bardzo mi brakuje:

post-304198-0-17318800-1453397090_thumb.png

Proszę poradzcie coś, przez ten małyu brak w pamięci nie będę mógł swobodnie aktualizować aplikacji z marketu.

Edytowane przez Mark1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi