Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pn4

Witam. Pewnego dnia pomyślałem, że inny telefon niż firmy Samsung, może być dobrym, niezawodnym telefonem, łatwym do modyfikacji, zabawy ROM'ami, MOD'ami i innymi ami. Jak dziś się okazuje, wyrzuciłem tysiącpincet w błoto. Panowie. Przechodząc do meritum, chciałbym zapytać czy o to czy spotkaliście się z tym, że telefon wspaniałej firmy Lenovo, sam zabija procesy i ewentualnie jaka apka może mnie od tego uchronić? Mam na myśli antywira. Raz na kilka dni ubija mi proces i muszę ręcznie od nowa odpalić apkę. 

Numer kompilacji vibeui_v2.5_1517_5.245.1_st_K920_baralajbi

Hardware H201

Android 502 

Edytowane przez pn4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to nie jest tak że jeżeli nie korzystasz przez dłuższy czas z danej aplikacji za to używasz innych które też pobierają RAM to w końcu telefon będzie musiał wyłączyć część procesów i zacznie od tych które nie były używane najwięcej czasu? Mi wydaje się to logiczne.

Poza tym "zabawy ROM'ami i modami" do tego typu rzeczy najbardziej nadają się flagowce które jednak są oficjalnie do zdobycia na rynku europejskim i które kupi dużo osób żeby powstawały romy i mody musi być zainteresowanie developerów.. więc Lenovo i ROMy/MODy nie idą ze sobą w parze i do momentu aż Lenovo nie wejdzie oficjalnie na europe nie będą szły. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ryba791

Romy i Mody już idą w parze , zobacz K3 Note :) . Do K920 jest też już kilka romów , między innymi dobrze działający CM 13.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Napisano (edytowane)
    do momentu aż Lenovo nie wejdzie oficjalnie na europe

Jest oficjalnie w całej Europie. Oprócz Polski, oczywiście :icon banan: W Polsce są sprzedawane Motorole.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi