Skocz do zawartości
kuCHarek8

Telefon do 1300 zł - dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić sobie telefon, ma być on przeznaczony do codziennego użytku - przeglądania internetu itp.

Mam na uwadze Motorole Moto X Play i HTC One M8s. 

Chodzę do technikum (klasa o profilu grafika komputerowego) więc dobrze by było żeby było też wygodnie go nosić w kieszeni, więc czy rozmiar Moto X Play nie przeszkadzał by mi w użytkowaniu codziennym?

Który z nich bardziej polecacie? Może jakaś inna propozycja?

Z góry dzięki, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Jako użytkownik HTC one m8s mogę Ci go polecić. Na plus dla motoroli jest większa bateria i czysty android. Za to HTC gra głośniej i czysciej od motki. W tej cenie możesz kupić nowego LG flex2 który jest wydajniejszy, tylko design nie podoba się każdemu

Wysłano z telefonu stacjonarnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

W tej cenie można kupić też P8/ Honora 7/ Flexa 2 i lg G3 (wszystkie nowe - nie wiem czy autora interesują używki) ale bez podania konkretniejszych wymagań trudno będzie doradzić.. Wygoda noszenia w spodniach zależy od tego jak się ubierasz i jakie do tej pory nosiłeś telefony - jesli przesiadasz się z czegoś 4 cali to będzie z poczatku uwierać, jeśli z czegoś większego jak np ~5 cali to dasz radę się przyzwyczaić szybko (o ile nie nosisz rurek w które się ledwo noga mieści :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi