Skocz do zawartości
przemo7

LG G4 STYLUS MARSHMALLOW - dyskusja i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Android 5.0.2 versja v10d-260-01 soft z plusa pisze że telefon jest aktualny. Jak to obejść?

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczną wersję oprogramowania i sieć z plusa. Też szukam metody do wgrania szóstki ale nie znajduję. Strona z firmware LG G4 Stylus nawet nie zawiera wersji 10d tylko 10c. Myślę że nasz operator zwleka z udostępnieniem nowego Androida albo go nie zaktualizuje. Korespondencja do LG odsyła do operatora a operator do LG i tak " w koło Macieju".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Poczekajcie pare dni aż na stronach dają ten soft i się wgra samemu niebrandowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na czystym sofcie (tel z saturna), przy próbie aktualizacji z poziomu telefonu informacja o aktualnym oprogramowaniu, lecz przez LG Bridge, znalazło nowy soft od razu, szybka instalacja i póki co działa dobrze. Na pewno zauważyłem poprawę szybkości działania, niektóre aplikacje, które wymagały trochę czasu na zastanowienie się (np. gg przy wejściu w odebraną wiadomość "myślało" czasami 2-3 sekundy, teraz jest wszystko w moment) przyspieszyły działanie nie zauważam większych "ścinek" które się przydarzały w niektórych aplikacjach. Najbardziej co zauważyłem w kwestii "przyspieszenia" to dzwięk przy blokadzie telefonu. Przy sofcie 5.0.2 był słyszalny po 2-3 sekundach od wygaśnięcia telefonu a teraz jest w momencie nacisnięcia guzika :) Może nic wielkiego, ale najbardziej to zauważyłem. Telefon nowy , kupiony na początku stycznia lecz od początku na 5.0.2 były zauważalne zamulenia i długie myślenie w niektórych sprawach, przy praktycznie "czystym" telefonie. Więc, jeżeli chodzi o moją "słuchawkę" Android 6.0 poprawił szybkość działania i wydajność. Oprócz tego kosmetyczne zmiany typu quickmemo+ zmieniło nazwę na capture+, lekkie zmiany wizualne w ustawieniach, szczególnie dotyczące sprawdzania pamięci i widoku zainstalowanych aplikacji. Oprócz tego ulepszone oszczędzanie baterii (tu jednak wybaczcie ale nie pamiętam dokładnie informacji, która była napisana od razu po instalacji). Przy niektórych zainstalowanych aplikacjach, po wejściu w ustawienia możliwa jest opcja umieszczenia aplikacji (pamięć wewnętrzna i karta SD) jednak nie wiem jak to działa , czy przenosi tylko część danych jak wcześniej, czy całość, i też nie jest dostępna na przy wszystkich zainstalowanych aplikacjach. Moje zdanie po jednak, krótkim czasie z Androidem 6.0 jest takie, że jest zauważalny wzrost szybkości działania itp.. Ale jak wiadomo, trzeba trochę na nim popracować, żeby wszystko było "jaśniejsze" więc lepiej poczekać jeszcze z dokładną "oceną".. Ale na chwilę obecną zmiana jak najbardziej na plus :)

U mnie Android 5.0.2 versja v10d-260-01 soft z plusa pisze że telefon jest aktualny. Jak to obejść?

Myślę, że z brandowanym softem to jeszcze może trochę potrwać bo jak wiadomo muszą nawrzucać tam swoich śmieci itp.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma dostęp do obojętnie jakiej wersji ale czystego softu. Wszystkie linki na necie nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Wydaje mi sie, ze nawet jak wegrasz starszy soft niebrandowany to i tak ci nie pusci aktualizacji bo to idzie po numerach IMEI ? a moze sie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację. Ja wgrałem niebrandowany soft i widząc temat podłączyłem do komputera telefon i odpaliłem LG Bridge. Widze aktualizacja prawie 1,2 Gb i ucieszony, że leci 6.0. Po włączeniu zdziwienie jak brandowany soft plusa się wgrał :D

Edytowane przez Dziubol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ciekawe ile będziemy czekać. Chyba że któryś z kolegów udostępni plik lub numer imei do pobrania softu.

Gdyby ktoś był na tyle miły to proszę o info na priv i poleci nie piwo ale cała skrzynka.

Edytowane przez maniekh451

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś dostałem odpowiedź z LG Nie znają terminu wypuszczenia pianki na brandowane telefony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pozostaje nam liczyć tylko na kogoś kto udostępni plik kdz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi