Skocz do zawartości
medsh

Telefon nie ładuje akumulatora. Migający ekran podłączenia.

Rekomendowane odpowiedzi

medsh

Witam,

Wczoraj podłączyłem swój telefon do ładowania, a kiedy spojrzałem po godzinie okazało się ze nie ładuje. Telefon się wyładował do zera i teraz jak go podłączam co kilka sekund wyświetla się ikona Baterii z symbolem prądy i znika tak statycznie co kilka sekund ale nie przechodzi w tryb ładowania. Tak jakbym podłączał kabel i odłączał za chwile i telefon nie był w stanie przejść w tryb ładowania.  Nie wygląda mi to na problem z wtykiem bo jest to zbyt regularne. Kabel też nie ładowarka spokojnie ładuję inny model samsung i jest to oryginalna od s5. Jak podłącze do komputera sytuacja wygląda tak samo. Kable sprawdzałem dwa i ładowarki też dwie. Wina baterii czy softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

Sprawdź apką Phone INFO, ile było podłączeń ładowarki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medsh

Nie bardzo rozumiem jak mam to sprawdzić. Telefon jest kompletnie wyładowany i nie jestem w stanie go uruchomić. Jedyne co widzę to symbol pustej baterii co kilka sekund jak już pisałem, który zwykle po kilku sekundach zmieniał się na 1%, teraz po prostu znika i pojawia się co 2-3 sekundy ;)

Edytowane przez medsh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresza20

Może masz kogoś w pobliżu, kto udostępniłby Ci baterie , wtedy byś sprawdził i wykluczył wine wtyku,baterii.

Edytowane przez Johann3
    Zasady pisowni !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

@@medsh

Fakt, teraz już nie sprawdzisz, ale zachęcam do zaglądania w takie informacje, gdy już przywrócisz telefon do ładu, ponieważ są bardzo przydatne.

I tak możesz wyliczyć średnią podłączeń, jeżeli ładowałeś telefon regularnie.

Mnie ciekawi, czy zbliżyłeś się do liczby 1000 podłączeń.

Edytowane przez Johann3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medsh

Napisze po znajomych i to sprawdzę, dzisiaj lub jutro dam znać jeśli się uda. Zastanawiałem się tylko czy może ktoś już miał podobnie i co było przyczyna. Kupno baterii to nie problem ale szkoda wydać kasę w błoto jeśli okaże się ze to jednak wtyk albo soft.

Johann3

Telefon mam około 7 miesięcy i ładuję go codziennie wracając z pracy na noc.

Edytowane przez medsh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

@up

Siedem miesięcy, to przy tym stylu ładowania ok. 200 podłączeń, czyli to nie to o czym myślałem.

Szukamy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 23.01.2016 o 09:48, medsh napisał:

Napisze po znajomych i to sprawdzę, dzisiaj lub jutro dam znać jeśli się uda. Zastanawiałem się tylko czy może ktoś już miał podobnie i co było przyczyna. Kupno baterii to nie problem ale szkoda wydać kasę w błoto jeśli okaże się ze to jednak wtyk albo soft.

Johann3

Telefon mam około 7 miesięcy i ładuję go codziennie wracając z pracy na noc.

Hej, udało Ci się rozwiązać problem? Mam to samo z Tab S2 i nie wiem co dalej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi