Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna na topie wśród młodzieży, jak się przekonałem przydatne nie tylko do "cykania" sweetfoci ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snapchat.android&hl=pl

Czym jest Snapchat?

Snapchat to komunikator dostępny na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS jak i Windows Mobile. Jego zadaniem jest wysyłanie zdjęć bądź filmów wideo (dł. max. 10sek). Wiadomości możemy wysyłać zarówno do pojedynczych kontaktów, jak i wielu osób jednocześnie. Odbiorca widzi wiadomość maksymalnie przez 10 sekund w zależności od czasu ustawionego przez wysyłającego. Przez długi czas wydawało się, że "Snap" jest idealnie bezpieczną aplikacją dla "foto-czaterów" - niestety dla nich, Android - Androidem i powstało wiele obejść umożliwiających między innymi pobieranie zdjęć bez pozostawienia śladu jak i zawsze przecież można wykonać screenshota - ten jednak pozostawia ślad w aplikacji i informuje o wykonaniu screen'a.

Aplikacja świetnie sprawdza się dla "uchwycenia chwili" i podzielenia się nią ze znajomymi i jest świetną alternatywą dla chociażby instagrama, który nie ma funkcji autodestrukcji zdjęć. Jedyną wadą dla mnie jest brak możliwości wysłania zdjęcia z galerii telefonu - bo przecież nie każde fajne zdjęcie będę wykonywał tą aplikacją mając więcej możliwości i filtrów w aplikacji aparatu.

Jeżeli macie informację o jakiejś aplikacji umożliwiającej wysłanie zdjęcia z galerii przez Snapchata to podzielcie się nią ;)

Zapraszam również do dyskusji na temat owej aplikacji.

Edytowane przez paaulo
    poprawiłem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Xposed Installer | Xposed Module Repository

I instalujemy Snapshare. Wchodzimy w zdjęcie -> share -> snapshare

Wczoraj ledwo odkryłem(xposed rządzi tak btw. wszystkie animacje w systemie mogłem zmienić jak zainstalowałem sobie rozszerzenie XuiMod)

Co do Snapchata podchodziłem nieufnie, ale szybko okazało się, że to ciekawa zabawa. Doskonale wiem, że miesiąc czy 2 i skończy się na to zajawka, ale ze znajomymi póki co jeszcze mamy z tego trochę glupiej radochy. Coś się dorysuje, zdjęcie jakieś zrobi itd. Po za tym to świetna aplikacja żeby złapać śmieszną rzecz którą niekoniecznie musisz zapisywać, ale znajomym chętnie pokażesz. A i dziewczyny uwielbiają robić sobie zdjęcia siebie, można sobie popatrzeć jak się ma ładne koleżanki :P No i mój kumpel jeszcze używa, żeby pochwalić się wynikami z Fify xD Instagram jakoś w pełni mnie nie przekonał, idea snapchata, czyli przemijalność tych zdjęć, coś w sobie ma, możesz walnąć najgłupszą fotę a ona i tak nie zostanie nigdzie, nie trzeba się silić, żeby wyglądać niewiadomo jak czy co tam kurde(oczywiście jeśli znajomi też potrafią się bawić, a nie zapisują wszystko)

Ja mam pytanie natury technicznej- czy komuś zdjęcia przy użyciu flesza, z przednim aparatem wychodzą totalnie rozmazane? Niby aparat ładnie to łapie, przetwarza i nagle wszystko jest tak rozmazane, że nie wiadomo co jest na zdjęciu... Tylko w Snapie tak mam i nie wiem co z tym fantem zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema.

W Snapchat'cie nie działa mi przednia kamera.

Gdy klikam na zmianę kamery, to obraz robi się czarny i nie widać nic, nie da się zrobić zdjęcia.

Gdy chcę wrócić z powrotem do kamery z tyłu to muszę od nowa uruchamiać apkę.

W zwykłym aparacie wszystko śmiga w porządku, tylko czasem bezpośrednio po snapie wyskakuje mi błąd kamery.

Może ktoś potrafi mi pomóc?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można dodawać emotikonki w snapchacie?

Są jakieś ukryte funkcje tego programu oo których nie wiem? ;)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aby dodawac emotikonki trzeba mieć iPhone'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lub klawiaturę z emotkami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pavvel

Siema. Mam Samsung Galaxy S2. Przednia kamera jest strasznie ciemna, wieczorem wykonanie zdjęcia jest praktycznie niemożliwe. Gdy włączam sam aparat nie w aplikacji, to jest o wiele jaśniej. Co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    souse

Cześć, mam problem; otóż... Gdy koleżanka wyśle mi zdjęcie ze swojego Kazama 4-ki to wszystko jest okej, ale jeśli wyśle mi film to ja widzę na swoim telefonie tylko 3 sekundowy czarny ekran - ma ten problem tylko ze mną, mam Samsunga Galaxy Trend. Reinstallowałem aplikacje i wciąż nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

mam problem, mianowicie za każdym razem gdy próbuje włączyć snapchata wyskakuje mi: "Aplikacja Snapchat (proces com.snapchat.android) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie." próbowałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz i dalej to samo. możecie coś poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś może się podzielić tajemną wiedzą jak robić i wysyłać gify przez snapchata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi