Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tą aplikacją. Nie mogę wysyłać filmów, znaczy wysyłają się, ale dochodzi tylko dźwięk. Mam Note 3. Gdzie może leżeć problem?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wytol
    Nie ogarniam fenomenu tej aplikacji :facepalm:

To aplikacja dla gimbazy. Wyobraź sobie jakie swoje fotki może przesyłać koledze/koleżance nabuzowana hormonami nastolatka lub nastoletek gdy za 10 sekund nie pozostanie po nich żaden ślad. I nie trzeba się obawiać, że zdjęcie zobaczy cała szkoła łącznie z belframi.

Do grzeczniejszych fotek są "słit focie z rąsi" w Instagramie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Wytol, po to przede wszystkim powstała ta aplikacja, hehe. :D

Wysłano z Kiano Dual Core 10.1 przez TapalkPro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Mnie nie bawi używanie tej aplikacji, wole normalne wiadomości wysyłać na Fb ;-), przyjemność robić zdjęcia i wysyłać, wysyłać, wysyłać :-D

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wytol
    Wytol, po to przede wszystkim powstała ta aplikacja, hehe. :D

Wysłano z Kiano Dual Core 10.1 przez TapalkPro.

Może nie po to powastała, ale do tego jest głównie używana. Btw: nie zdziwiłbym się, gdyby NSA tworzyła aktualnie na swoich serwerach wykorzystując SnapChat światową bazę wagin i fallusów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siema.

W Snapchat'cie nie działa mi przednia kamera.

Gdy klikam na zmianę kamery, to obraz robi się czarny i nie widać nic, nie da się zrobić zdjęcia.

Gdy chcę wrócić z powrotem do kamery z tyłu to muszę od nowa uruchamiać apkę.

W zwykłym aparacie wszystko śmiga w porządku, tylko czasem bezpośrednio po snapie wyskakuje mi błąd kamery.

Może ktoś potrafi mi pomóc?

Z góry dzięki.

Mam ten sam problem. W dodatku filmy u większości znajomych się nie otwierają no i standardowo omijają mnie wszelkie aktualizacje. Mam zaznaczone aktualizacja automatyczna, ale nawet odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dają. Czy ktoś może pomóc? a:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem ze snapchatem kilka dni temu normalnie działał lecz teraz gdy go włącze i wyskakuje mi menu do logowania kilkam i telefon mi się wyłącza posiadam cm11 wersje stabilna. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy można ustawić inny dźwięk otrzymywania snapchata od tego, który mamy za dźwięk wiadomości tekstowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam problem z aplikacją, kamera ( przednia i tylna ) jest odwrócona o 180 stopni gdy jest ustawiona jako Starndard, ale nawet kiedy ustawiam Rotate 180 nic się nie zmienia i wciąż obraz jest odwrócony. Dodam, że kamera w aparacie działa poprawnie, a telefon to HTC ChaCha

podbijam, u mnie problem wystepuje w galaxy y duos

Edytowane przez asceptic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogę wysyłać snapów do znajomych i dodawać ich na my story. Mam też problem z otwieraniem my story od innych. Mam SGSA z rootem i kernelem CoCore 8.2 + zalecenia z tematu "Usprawniamy JB LQE XEO". Nie wiem czy może to mieć jakiś związek z problemami ze Snapchatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi