Skocz do zawartości
Damian07046

Formowanie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, właśnie ten.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Sam robiłem tym sposobem. Prosty i szybki.

Stosuj się do instrukcji a ni będziesz miał problemu.

CO do kalibrowania baterii , tym programem jest to calkiem proste. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że powinienem jakoś dać radę. :) Wychodzi na to, że root to mój jedyny ratunek. Zauważyłem, że nie dochdzą mi wszystkie połączenia... Czytałem o problemach ludzi na forum z tą przypadłością. Wgram root i może to cm7 (?). Mam nadzieję, że pomoże. Jak nie, to będę musiał się rozstać na jakiś czas z moim Optimusem 2x i powierzyć go serwisantom LG...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpiszę choć wiem że to już mega offtop. Zrób sobie gruntowne przemodowanie telefonu, z oryginalnym romem się pożegnaj, jest bardzo zabugowany. Wgraj sobie najnowszy baseband jeśli go nie masz, zrootuj, wgraj CM i nie uświadczysz już żadnych problemów będących bolączką stockowego Froyo.

Ten telefon jest na prawdę bardzo dobry, ale, niestety, dopiero po przeróbkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z oryginalnym romem się pożegnaj, jest bardzo zabugowany. Wgraj sobie najnowszy baseband jeśli go nie masz, zrootuj, wgraj CM i nie uświadczysz już żadnych problemów będących bolączką stockowego Froyo.

Ten telefon jest na prawdę bardzo dobry, ale, niestety, dopiero po przeróbkach.

Dokładnie się podpisuje pod tymi słowami. Ja miałem takie same problemy dodatkowo z nawigacją od gugla, która często wymuszała zamknięcie się nie pracując nawet 5 min. Też kilka razy nie mozna było się dodzwonić, wifi to już był

standart. Teraz zero problemów. Wszystko chodzi jak należy. Jedynie a2dp kiszka. No i jakość filmów z camery porażka tragedia, koszmar. Na stokowym 2.2 po zmianie camery apk była bajka :< No cóż, ideałów nie ma, a ja wolę działający smartfon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem dzisiaj hard reset. Jak na razie zero problemów. :) Poczekam jeszcze trochę. Pod koniec września ma być aktualizacja do 2.3 (mam nadzieję, że tym razem tak będzie). Informacja od konsultanta LG. Zobaczymy jak to będzie. Jak nie wytrzymam to pokombinuję z rootowaniem i temu pododbnymi rzeczami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kalibracji programem Battery Calibration mam 31% po 45h używania. Widać poprawę :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow. no to już całkiem przyzwoicie. :) Jak telefon wróci z serwisu to się z tym pobawię. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi