Skocz do zawartości
rumot

Aktualizacja do Androida Marshmallow - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans na piankę od LG. Za stary i za słaby telefon na jakiekolwiek dalsze wsparcie ze strony LG. Chcesz M- albo nowy telefon albo CM13

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tojaaj

na spirit h440n 4g lte ciekawe czy bedzie 6 jak na g4c jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

@Mateusz Uszyński

G4c demonem wydajności też nie jest i różni się tylko tym, że ma 10% wydajniejszy procesor, a jednak dostał aktualizacje na której sobie dobrze radzi, więc Twój argument dotyczący "słabości" trzeba obalić. Podobnie jest ze starością. Naturalną koleją rzeczy powinno być to, że skoro G3 jest wspierany, to z małym G3 też powinno tak być, bo w końcu nawet sama nazwa powinna LG do czegoś zobowiązać.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up no tak ale g3s to nie jest flagowiec a jedynie jego mniejsza wersja. Wsparcie G4c z całą pewnością zakończy się na M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumię mocno się zastanowię nad kupnem następnego telefonu od LG, pojechali z aktualizacjami na maxa.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siem

Wśród "średniaków" ciężko będzie znaleźć jakiegoś długo wspieranego. Moto e 2 gen dostała aktualkę do 6.0, więc i inne modele z tamtego rozdania Motoroli dostaną. Zostają Nexusy, ewentualnie nieoficjalne dystrybucje

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to już zastanowiłem się nad wyborem telefonu i od początku wiedziałem że nie będzie to lg, między innymi przez brak aktualizacji i zostawienie nas z sywiastym lolipopem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siem

Które telefony ze średniej półki z 2014 roku dostały 6.0? Z ciekawości pytam, bo wpis zabrzmiał jakby wszyscy aktualizowali, a LG nie.

Stay Classy San Diego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dalszym ciągu wyczekuję marshmallow na lg g3s skoro g2 mini ma ten sam system co jego większy brat, to g3s także powinien dostać ten sam system co jego mocniejsza wersja czyli g3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Które telefony ze średniej półki z 2014 roku dostały 6.0? Z ciekawości pytam, bo wpis zabrzmiał jakby wszyscy aktualizowali, a LG nie.

Stay Classy San Diego

Jeśli chodzi o tzw. renomowanych producentów, to Desire 816 i 820 (choć one są pół i klasę wyżej niż LG G3s) oraz Moto G 2nd. Nie pamiętam niczego więcej.

Z wsparciem LG nie byłoby tak źle, gdyby niektórym modelom nie trafiały się aktualizacje pasujące to i owo.

Na szczęście ja nie mogłem narzekać na LP na G2 mini, ale znam przypadki, gdzie nowy system zamulił ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi