Skocz do zawartości
rumot

Aktualizacja do Androida Marshmallow - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

ArEk335

@Mateusz Uszyński

G4c demonem wydajności też nie jest i różni się tylko tym, że ma 10% wydajniejszy procesor, a jednak dostał aktualizacje na której sobie dobrze radzi, więc Twój argument dotyczący "słabości" trzeba obalić.

Otóż mylisz się pisząc że G4c ma tylko 10% wydajniejszy procesor od G3s gdyż Snapdragon 400 który znajduje się w G3s i G2 mini jest to przestarzały 4xCortex A7, a G4c oraz G4 Stylus ma procesor Snapdragon 410 który jest na dużo nowszym i wydajniejszym 4xCortex A53 64bit który na każdym rdzeniu jest o 50% wydajniejszy na każdym rdzeniu od Cortexa A7 więc nie ma tu nawet czego porównywać.

Radzę zaczerpnąć wiedzy z google na temat porównania tych procesorów.

Nie liczyłbym z waszej strony na aktualizację do MM ze strony LG.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie właśnie czytałem wasze "wypociny" i teorię na temat tego dlaczego i jakim cudem LG G3s nie dostał aktualizacji do Androida 6.0 to aż się zastanawiam co siedzi w tych waszych głowach i każe pisać takie bzdury? LG G3s była to średnia półka 2 lata temu i teraz to jest niska, telefon mało sprzedawany z czasem, słaby oraz brak sensu aktualizowania go dalej. Powinniście się cieszyć, że dostał Androida 5.0.2. Dlaczego LG G3 dostał? No cóż, topowa specyfikacja, flagowiec, ogólnie rzecz biorąc dobry telefon jak na 2016r. Proszę was przestańcie za przeproszeniem piszczeć o to dlaczego inni dostali, a my nie bo to jest bez sensu... Ktoś chce nowszego Androida? Kup flagowca, nowszy telefon, a najlepiej jakiegoś nexusa.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative
    Napisano (edytowane)

@@ArEk335

Dobrze wiem jakie procesory są w obu modelach. Wiem także dobrze co potrafią. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że SD 410 jest 50% szybszy na każdym rdzeniu od SD 400. Nie mam pojęcia skąd wziąłeś takie informacje, ale jeśli nie byłby to dla Ciebie problem to podaj mi źródło Twoich informacji. Większość stron o tym traktujących mówi, że wydajność 410 nad 400 waha się od 10% do w maksymalnie 30%. Nawet układ graficzny jest tylko troszkę lepszą wersją 305.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez qdoor11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@qdoor11

Nie mogę tutaj podać źródła ale wystarczy że wpiszesz sobie w Google ''cortex a7 vs cortex a53'' i pierwszy artykuł od góry tam masz wszystko wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nadal g3s nie ma 6.0? To proste - chodzi o pieniądze. Gdyby każdy telefon dostawał aktualizacje, to byłby mniejszy popyt na flagowce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi